son dakika haberleri

Kılıçdaroğlu'na blok liste baskısı

CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun ise kurmaylarının blok liste baskısı altında olduğu iddia edildi.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Kılıçdaroğlu'na blok liste baskısı
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 19.01.2018  12:13:00 eklendi.

 ski İstanbul Baro Başkanı Ümit Kocasakal adaylığını ilan etti ancak parti tüzüğüne göre genel başkan adaylığı için toplam delege sayısının yüzde 10'unun (125 delege) imzasını alması gerekiyor. Kocasakal, 125 imzayı bulması durumunda kongre salonunda aday olabilecek. İl kongrelerinin tamamlanmasının ardından kurmaylarıyla değerlendirme yapan CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce de genel başkan adayı olmaya karar verdi. İnce'nin, 22 Ocak'ta düzenleyeceği basın toplantısıyla aday adaylığını ilan etmesi bekleniyor.


KURMAYLARDAN YOĞUN BASKI


Gazete Habertürk'ten Düzgün Karadaş'ın haberine göre rakipler bir bir ortaya çıkarken, yeniden aday olan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun ise yeni yönetim konusuna odaklandığı belirtiliyor.


2 yıl önce yapılan kurultayda Parti Meclisi (PM) için hazırladığı çarşaf listesi birçok isimle delinen Kılıçdaroğlu'nun, bu kez aynı durumla karşılaşmamak için işi sıkı tutacağı ifade ediliyor.


Bu kez blok liste yapması konusunda kurmaylarından yoğun baskı geldiği ancak CHP liderinin yöntemi değiştirmeyeceği ifade ediliyor.


Günün Haberleri |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler