son dakika haberleri

Kaymakam Yaşar’dan okul ziyareti

Van’ın Erciş Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Mehmet Şirin Yaşar başkanlığındaki ilçe protokolü, haftanın bir gününü okullara ayırarak öğretmen ve idarecilerle kahvaltıda bir araya gelip sorun ve taleplere çözüm arıyor.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Kaymakam Yaşar’dan okul ziyareti
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 11.04.2018  17:27:00 eklendi.

 Erciş Belediyesi ile Erciş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün birlikte gerçekleştirdiği programda, okullardaki sorun ve talepler öğretmen ve idarecilerle bir araya gelinerek yerinde çözülüyor. Bu kapsamda Alkanat Mahallesi’nde bulunan Alpaslan Türkeş İlk ve Ortaokulunu, Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Yaşar başkanlığında ziyaret eden protokol üyeleri; öğretmen, idareci ve okul aile birliği üyeleriyle kahvaltıda bir araya geldi. Kahvaltı sonrası öğrencilerle de sohbet eden protokol üyeleri, okuma yazma kursuna katılan kursiyerlerle de sohbet edip başarılarını test etti. 

 

Okul ziyaretine Erciş Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Mehmet Şirin Yaşar, Erciş 108. Topçu Alay Komutanı Albay Kamil Tumba, Erciş Cumhuriyet Başsavcısı Harun Karahan, Erciş Adalet Komisyonu Başkanı İsmail Geçeci, İlçe Milli Eğitim Müdürü Erol Şimşek ile MHP Erciş İlçe Başkanı Selahattin Şerbetçi iştirak etti. 

 


Erciş |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler