son dakika haberleri

Kaymakam Uçar’dan ‘18 Mart’ mesajı

Van’ın Tuşba Kaymakamı Meral Uçar, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 104. yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Kaymakam Uçar’dan ‘18 Mart’ mesajı
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 18.03.2019  17:50:00 eklendi.

Kaymakam Uçar, yayımladığı mesajda, “104. yılını gururla kutladığımız Çanakkale Zaferi, Türk milletine büyük bir onur ve güven kazandırmıştır. Bugün bizlere düşen görev; şehitlerimizin kanlarıyla sulanan ve emanet edilen bu kutsal vatan topraklarının korunması ve bayrağımızın dalgalanması için birlik, beraberlik ve bütünlük içinde verilen mücadeleyi millet olarak idrak etmek, gelecek nesillere bu bilinci aktarmak ve bu kutsal toprakları bizden sonraki nesillere daha güvenli bir şekilde devretmektir.


18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 104. yıldönümünde, ulusumuzun özgürlük ve bağımsızlık mücadelesini başlatan cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları, vatanı uğrunda canını bir an bile düşünmeden feda eden tüm şehitlerimizi, ebediyete intikal etmiş ve hayatta olan kahraman gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyorum” dedi. 


Tuşba  |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler