son dakika haberleri

Kaymakam Sarı’dan okul inşaatı denetimi

Van’ın Tuşba Kaymakam Musa Sarı, Şemsibey Mahallesi’nde inşaatı devam etmekte olan TOBB Fen Lisesi ve Şemsibey Ortaokulu inşaatını denetledi.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Kaymakam Sarı’dan okul inşaatı denetimi
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 14.11.2016  16:31:00 eklendi.

Sarı, inşaatı devam etmekte olan TOBB Fen Lisesi ve Şemsibey Ortaokulu inşaatını gezdikten sonra Van İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Salih Haskanlı, Tuşba İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhlis Ceylani ve yüklenici firma yetkililerinden bilgi alarak, inşaatın tamamlanması sürecinin hızlandırılması talimatını verdi.


Kaymakam Sarı, okulun en kısa zamana kadar tamamlanmasının planlandığını ve ülkenin geleceğine ışık tutan eğitimin en iyi ve en modern ortamlarda verilebilmesi için en büyük yatırımların eğitime yapıldığını söyledi. Sarı, yapılan ve yapılması planlanan çalışmalarla ilçe merkezi ve mahallelerdeki okullaşmama oranının sıfır seviyesine indirilmesini hedeflediklerini kaydetti.


Kaymakam Sarı’ya İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Salih Haskanlı, Tuşba İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhlis Ceylani, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Güzelyıldız ve yüklenici firma yetkilileri eşlik etti.


Tuşba  |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler