son dakika haberleri

Kaymakam Özcan’dan mahalle ziyareti

Van’ın Bahçesaray Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Mehmet Özcan, mahalleri ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Kaymakam Özcan’dan mahalle ziyareti
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 06.03.2018  22:26:00 eklendi.

 Güneyyamaç Mahallesi’nde incelemelerde bulunan Kaymakam Özcan, halkın sorun ve sıkıntılarını dinleyerek, taleplerini not aldı. Kaymakam Özcan, "Amacımız ilçemize bağlı bütün mahalleleri gezmek, zamanla vatandaşların tüm sorun ve ihtiyaçlarını gidererek devletin elinin ulaşmadığı tek bir vatandaş dahi bırakmamaktır.

 

Ramazan ayına yaklaştığımız bugünlerde, istedik ki vatandaşlarımızın bir ihtiyacı var mı, sorun sıkıntıları var mı yerinde görmek istedik. Kurum amirleriyle birlikte sık sık vatandaşlarımızı ziyaret ederek, sohbet ortamında sorun ve sıkıntılarını dinleyerek çözmeye çalışacağız. İlçemize bağlı kurum amirlerimiz, her zaman sizlerin yanında olacak ve sorunlarınızı çözmeye çalışacaktır. Ayrıca belediyecilik anlamında gerekli tüm hizmeti yapmak için her zaman hazırız. Sık sık bu tür ziyaretlerimizi yapmaya çalışacağız” dedi. 

 

Kaymakam Özcan, dolaştığı tüm mahallelerde çocuklara çikolata dağıtarak, onlarla uzun uzun sohbet etti. Özcan, tandırda ekmek de pişirdikten sonra ilçe merkezine döndü. 

 


Bahçesaray |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler