son dakika haberleri

Kaymakam Dundar halkın sorunlarını dinledi

Van’ın Çaldıran Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Tekin Dundar, ilçe halkıyla bir araya gelerek sorunlarını dinledi.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Kaymakam Dundar halkın sorunlarını dinledi
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 10.12.2017  14:58:00 eklendi.

 İlçe Emniyet Müdürü Korkmaz Polat ve Jandarma Komutanı Jandarma Binbaşı Mehmet Diki ile birlikte esnafı ziyaret eden Kaymakam Dundar, vatandaşlarla sohbet etti.

 

Her zaman vatandaşlarla birebir görüşmeyi kendine görev bildiğini ifade eden Çaldıran Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Tekin Dundar, “Her zaman halkın arasına girerek, onların sorunlarını dinlemeyi, onlarla birebir görüşmeyi kendime görev bildim. Bizler seçilmişler değiliz. Devletimiz, bizleri halkımızın hizmetinde bulunmak üzere atamıştır. Her zaman halkımız bize gelmemeli, bizler de vatandaşlarımıza gitmeliyiz. Onların dertlerini, sorunlarını veya önerilerini dinlemeliyiz. Bu şekilde bizlere ulaşamayan vatandaşlarımıza ulaşmış oluyoruz. Aynı masada bir şeyler paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz" dedi.

 

Kaymakam Dundar’ın her fırsatta kendilerini ziyaret etmesinden mutluluk duyduklarını belirten esnaf ve vatandaşlar ise, “Kaymakamımız, bizleri her zaman ziyaret ediyor. Nerede olursa olsun sorunlarımızı dinliyor. Bu ilçemizde bir ilktir. Allah kaymakamımızdan razı olsun” dediler.

 


Çaldıran |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler