son dakika haberleri

Kaymakam Dundar, esnafla bir araya geldi

Van’ın Çaldıran Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Tekin Dundar, esnafla kahvaltıda bir araya geldi.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Kaymakam Dundar, esnafla bir araya geldi
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 07.02.2018  15:59:00 eklendi.

 Vanyolu Caddesi’ndeki bir kahvehanede esnafla kahvaltıda bir araya gelen Durdar, sorun ve talepleri dinleyerek, yaptıkları ve yapacakları çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

 

Kaymakamlık döneminde olduğu gibi belediye başkan vekilliği döneminde de hakla hep iç içe olduğunu ifade eden Dundar, “Ayda bir kaç defa rutin olarak esnaf kardeşlerimizi ziyaret ediyor, iş yerlerinde sohbet etme imkanı bularak öneri ve sorunlarını dinliyorum. Sokaktaki insanların sorunlarını ve önerilerini dinliyorum. Devletimiz bizleri bu halka hizmet etmek adına atamıştır. Halkımıza harcamak üzere belediyemize gelen tüm paraları halkımıza hizmet olarak geri iade ediyoruz ve bunun da hesabını halkımıza veriyoruz. Halkımıza hizmet yapılması adına gelen para, hizmet yapılırsa yeter ve artar bile. Gelen paralarla çok hizmetler yaptık. Birçok kalıcı hizmeti ilçemizde vatandaşlarımızın hizmetine sunduk. Biz sadece kendi dediğimizi yapmıyoruz, vatandaşlarımızın arzuladığı, ihtiyaçları olan hizmetleri de kendilerine sunuyoruz. Neye ihtiyaç varsa onu yapmaya çalışıyoruz. Bugün de esnaflarımızla kahvaltıda bir araya gelerek onların sorun ve önerilerini dinleyerek, hizmet anlamında değerlendireceğiz” dedi.

 

Çaldıran Belediyesi olarak her kesimden insanlara ulaşarak tek tek sorunlarını dinlediklerini ve önerilerini aldıklarını ifade eden Tekin Dundar, “Onlar için varsa yapmamız gereken hizmetleri kendilerine sunuyoruz, sunmaya da devam edeceğiz. Çünkü burada halkımızla el ele vererek ilçemize hizmet ediyoruz” diye konuştu.
 

Kaymakam Tekin Dundar ile kahvaltıda bir araya gelmenin mutluluğunu yaşayan esnaflar ise, “Kaymakamla bir araya gelmek mutluluk vericidir. Yapılan hizmetler konusunda bizleri tek tek bilgilendirerek, yapılması gerekenler hakkında da bizlerden bilgiler alınması çok güzeldir. İlçemize birçok kalıcı hizmetler yapıldı. Bu kahvaltıda aynı zamanda esnaf arkadaşlarımızla toplu bir araya gelip muhabbet etme ve kaynaşma imkânı da yakaladık. Bu tür etkinliklerin devam etmesini diliyoruz. ‘Halkın Kaymakamı’ olarak bilinen belediye başkan vekilimize teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandılar.


Çaldıran |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler