son dakika haberleri

Kaymakam Dundar’dan okul ziyareti

Van’ın Çaldıran Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Tekin Dundar, İmam Hatip Anadolu Lisesini ziyaret etti.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Kaymakam Dundar’dan okul ziyareti
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 12.02.2018  14:46:00 eklendi.

 Okul idarecileri tarafından karşılanan Kaymakam Dundar, 800 öğrencisi bulunan İmam Hatip Anadolu Lisesinde sınıfları gezerek öğrencilerle sohbet etti.

 

Öğrencilerle aynı sırada oturarak ders dinleyen Kaymakam Dundar, onlara çeşitli tavsiyelerde bulundu. İlçede eğitim kalitesinin yükselmesinin kaçınılmaz olduğunu belirten Dundar, “Sizlerin de başka öğrenciler gibi artık başarıya ulaşması gerekir. Maddi ve manevi yardımlarımız sizlerle olacaktır. Artık eski dönemlerde olduğu gibi okullarımızda eksikler bulunmamaktadır. Çaldıran Belediyesi ve kaymakamlığı olarak okullarımızın onarım ve bakımlarını eğitim dönemlerinden önce yaparak, eğitim öğretime pürüzsüz şekilde hazır hale getirdik. Öğrencilerimize çeşitli kitap ve kırtasiye malzemeleri yardımında bulunduk bulunmaya da devam edeceğiz. İlçemizde lise son sınıfta okuyan ve liseden mezun olmuş olan 500’e yakın öğrencimize 200 bin lira değerinde üniversiteye hazırlık kitap setleri verdik. Üniversiteye hazırlık kurslarımızı açtık. Buradaki amacımız, sizlerin de başarıya ulaşarak ilçemize ve ülkemize katma değer sağlamanızdır. Başarılı olan öğrencilerden hiçbir farkınız yoktur. Sadece sizlerin de onlar gibi emek vererek, zirveye ulaşma gayretiniz olacaktır. Destek bizden başarı sizlerden” dedi.

 

Kaymakam Tekin Dundar ve beraberindeki İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Muhammet Binici, öğretmenlerle de bir araya geldikten sonra okuldan ayrıldılar.

 


Çaldıran |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler