son dakika haberleri

Kaymakam Dundar’dan okul ziyareti

Van’ın Çaldıran Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Tekin Dundar, Aşağı Çanak Mahallesi’nde bulunan ilkokulu ziyaret etti.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Kaymakam Dundar’dan okul ziyareti
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 12.12.2017  13:14:00 eklendi.

 Kaymakam Dundar, beraberindeki İlçe Emniyet Müdürü Korkmaz Polat, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Binbaşı Mehmet Diki, İlçe Müftüsü Fikri Göncü ile Aşağı Çanak Mahallesi İlkokulunu ziyaret etti.

 

Okul idarecisi ve öğretmenler tarafından karşılanan Dundar, sınıfları tek tek gezerek ders dinleyen öğrencilerle sohbet ederek oyuncak dağıttı. Okulun 80 öğrencisi bulunduğunu ifade eden Kaymakam Tekin Dundar, “Her fırsatta okullarımızı ziyaret ediyoruz. Eğitim eğitimde verimliliğin arttırılması bizim için çok önemlidir. Eskiden okullarımızda eksikler vardı; araç, gereç, kitap ve kırtasiye eksikleri ile eğitim öğretim yapılmaktaydı. Cumhurbaşkanımız, Başbakanımız, bakanımız ve devletimizin özverili çalışmaları sayesinde bu sorunlar ortadan kaldırıldı. Okullarda eksikliklerin tamamı giderildi. Neden daha verimli bir eğitim yapılmasın? Başarılı olan çocukların Çaldıran’daki çocuklardan farkı yok. Neden artık ilçemizde de bazı öğrencilerimiz çeşitli dallarda ülke derecelerine girmeye başlamışken, bu çıtanın çok daha yukarılara taşınması gerekir. Hiçbir başarı tesadüf değildir. Emekle, özveriyle elde edilir” dedi.


Çaldıran |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler