son dakika haberleri

Kaymakam Dundar’dan esnaf ziyareti

Van’ın Çaldıran Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Tekin Dundar, esnaf ziyaretini sürdürüyor.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Kaymakam Dundar’dan esnaf ziyareti
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 02.02.2018  11:54:00 eklendi.

 Beraberindeki İlçe Emniyet Müdürü Korkmaz Polat ve İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Binbaşı Mehmet Diki ile esnafı ziyaret eden Kaymakam Dundar, sorun ve talepleri dinledi.

 

İlçede halkı tarafından ‘halkın kaymakamı’ olarak bilinen Dundar, kısa sürede yaptığı hizmetler ve halkla olan yakınlaşmasıyla büyük takdir topluyor. Kar kış demeden esnafı ziyaret ederek, yapılan ikramları geri çevirmeyen Dundar, aynı zamanda vatandaşlarla da sohbet ederek sorunlarını dinleyerek, çözüm konusunda yardımcı oluyor.

 

Esnaf ziyaretinin ardından açıklamalarda bulunan Kaymakam Dundar, Çaldıran ilçesine önce kaymakam, sonrasında ise belediye başkan vekili olarak görevlendirildiğini belirterek, “Kaymakamlık döneminde vatandaşlarımızı ziyaret ettik. Belediye başkan vekilliği döneminde de bu ziyaretlerimiz devam ediyor. Yaptığımız ziyaretlerde vatandaşlarımızla sohbet ederek, ilçemizin sorun ve sıkıntılarını tespit ediyoruz. Bu doğrultuda ilçemize kalıcı birçok proje kazandırdık. Devletimizin halkımıza hizmet için gönderdiği parayı, bizler de hizmete çevirerek kendilerine sunuyoruz. Çaldıran’ın 30 yıllık ilçe geçmişi bulunmaktadır. Hizmet anlamında yapılması gereken gecikmiş birçok hizmet bulunmaktaydı. TOKİ konutları, üniversite, doğalgaz, özel bankalar gibi birçok hizmeti tamamlayarak vatandaşlarımıza sunduk. Her zaman vatandaşlarımız bizlere gelmemeli, bizlerin de vatandaşlarımıza giderek hem iade-i ziyaret hem sorunlarını dinlemek hem de devletimizin her zaman yanlarında olduğunu bilmelerini sağlamaktır. İnsanlarımızın hepsi bizler için aynıdır. Ayırım yapmaksızın kapımız her zaman açıktır. ‘İnsanı yaşat ki devlet yaşasın’ ilkesi ile ziyaretlerimiz devam edecektir" dedi.

 


Çaldıran |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler