son dakika haberleri

Kaymakam Doğramacı, koltuğunu çocuklara devretti

Van’ın Gürpınar Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Osman Doğramacı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle kaymakamlık ve belediye başkan vekilliği koltuğunu çocuklara bıraktı.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Kaymakam Doğramacı, koltuğunu çocuklara devretti
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 22.04.2018  13:06:00 eklendi.

Cumhuriyet ve Atatürk ilkokulu öğrencileri, öğretmenleriyle birlikte 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Kaymakam Doğramacı’yı ziyaret etti. İlk olarak Gürpınar Belediyesini ziyaret eden Cumhuriyet İlkokulu öğrencileri Irmak Aslan ve Muhammed Melik Çiftsür, Gürpınar Belediye Başkan Vekili Osman Doğramacı’nın makamını devralarak, kısa süre belediye başkanlığı yaptı. 


Belediye başkanlık makamına oturan Cumhuriyet İlkokulu öğrencileri Aslan ve Çiftsür, belediye bünyesindeki birimlerin hizmet ve çalışmaları hakkında birim amirlerinden bilgi alarak, Koyunyatağı Mahallesi’nde yapılması gereken çalışmalarla ilgili talimatlar verdi. 


Gürpınar Kaymakamlığını ziyaret eden Atatürk İlkokulu öğrencileri Bulut Yağız Dağ ve Eylül Suda Tanış ise, Kaymakam Doğramacı’nın makamını devralarak, kaymakamlık vazifesini yerine getirdi. Kaymakamlık makamına oturan Atatürk İlkokulu öğrencileri Dağ ve Tanış ise, mahallelerine oyun grupların yapılması ve mevcut olan yeşil alanların büyütülmesini talep etti. 


Başkanlık makamının devir tesliminden sonra Kaymakam Doğramacı, çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlayarak hediyeler takdim etti. 

 


Gürpınar |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler