son dakika haberleri

Kaymakam Doğramacı’dan şehit ailelerine ziyaret

Kaymakam Doğramacı’dan şehit ailelerine ziyaret

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Kaymakam Doğramacı’dan şehit ailelerine ziyaret
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 19.03.2018  10:08:00 eklendi.

 Kaymakam Doğramacı, ilk olarak 2015 yılında Iğdır'da PKK'lıların yola döşediği patlayıcını infilak ettirilmesi sonrası şehit düşen polis memuru Haluk Varlı’nın Yukarıkaymaz mahallesindeki ailesini ziyaret etti.Burada şehidin yakınlarıyla bir araya gelen Kaymakam Doğramacı, ardından 1987 yılında Diyarbakır’da terörle mücadele sırasında şehit düşen İsmail Kapan’ın Çakınlı mahallesindeki ailesini ziyaret etti.


Burada şehidin annesi Hatun Kapan ve şehit yakınlarıyla bir araya gelen Kaymakam Doğramacı, şehitliğin en kutsal mertebe olduğunu bütün şehit ailelerinin de şehit ailesi gururu ve onurunu en iyi şekilde taşıdıklarını söyledi.

 


Kaymakam Doğramacı, şöyle devam etti:

 

“Bizler ne yaparsak vatan uğruna, bayrak uğruna evlatlarını şehit veren ailelerin acısını dindiremeyiz. Ancak bize şehitlerden bir emanet olarak kalan bütün şehit ailelerimiz ile gazilerimizin her zaman yanlarında olduğumuzu bilmelerini istiyoruz. Şehit ailelerimiz ve gazilerimizin her türlü sıkıntı ve sorunlarının giderilmesi için elimizden gelen bütün gayreti gösteriyoruz, göstereceğiz. Devletimizin imkanları kendilerinin hizmetindedir. Bizler de her zaman şehit ailelerimizin yanındayız.”


Ziyarette, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Haluk Çakaroğlu, İlçe Emniyet Amirliği 4. Sınıf Emniyet Müdürü Şener Karaboğa, AK Parti İlçe Başkanı Halit Toktaş, İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Seçkin, İlçe Müftüsü Alaaddin Hançer ve kurum amirleri de hazır bulundu.


Gürpınar |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler