son dakika haberleri

Kaymakam Doğramacı’dan esnaf ziyaret

Van’ın Gürpınar Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Osman Doğramacı, esnafı ziyaret ederek sıkıntılarını dinledi.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Kaymakam Doğramacı’dan esnaf ziyaret
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 10.10.2017  09:41:00 eklendi.

 Kaymakam Doğramacı, çarşı merkezinde bulunan iş yerlerini ziyaret ederek, esnafın sıkıntılarını dinledi. Esnafla sohbet eden Doğramacı, bir iş yerinde ısrar üzerine kurulan sofraya konuk oldu.


Ardından vatandaşların çay ikramını geri çevirmeyen Doğramacı, uzun süre vatandaşlarla oturarak sıkıntılarını dinledi. Doğramacı, her mahalleye hizmet götürmeye çalıştıklarını belirterek, “Programa dahil ettiğimiz 23 köyümüzün yoluna parke taşı döşüyoruz. Gerekli gördüğümüz mahalle yollarını da asfaltla kaplıyoruz. Sel gibi doğal afetlerde en kısa zamanda müdahale ederek vatandaşlarımızın mağduriyetini gideriyoruz. Öte yandan çiftçilerimize boru desteği sağlıyoruz. Bu konuda devletimizin imkanlarını vatandaşlarımızın hizmetine sunuyoruz. Amacımız tüm köylerimize ulaşarak, hizmet götürmektir. Bize gelen tüm talepleri değerlendirerek, bunları karşılama gayreti içerisindeyiz” dedi.


Vatandaşlar da, Gürpınar Belediyesinin son aylarda bir hizmet atağı başlattığını, gerçekleştirilen projelerden dolayı memnun olduklarını aktararak, Kaymakam Doğramacı’ya teşekkür ettiler.

 

 


Gürpınar |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler