son dakika haberleri

Kavram’dan öğrencilere motivasyon semineri

Van’daki Kavram Eğitim Kurumları, haziran ayında yapılacak olan Temel Yetenek Testi (TYT) öncesi öğrenciler için motivasyon semineri düzenledi.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Kavram’dan öğrencilere motivasyon semineri
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 22.03.2018  13:46:00 eklendi.

 Merkez İmam Hatip Lisesinde düzenlenen ve öğrencilerin yoğun katılım sağladığı programda, Kavram Eğitim Kurumları Müdürü Lokman Tekin ve Yakın Doğu Üniversitesinden Yardımcı Doç. Dr. Emrah Soykan tarafından slayt gösterisi eşliğinde seminer verildi. 

 

İpekyolu Belediyesi Sürekli Eğitim Merkezi Müdürü Mukadder Hakan Örgün’ün hayatından bir anekdot sunmasıyla seminer sona erdi. 
 

Seminer sonrasında bir açıklamada bulunan Kavram Eğitim Kurumları Müdürü Lokman Tekin, her sene sınav öncesinde bir motivasyon semineri düzenlediklerini hatırlatarak, “Mart ayları, öğrencilerin kendilerini bıraktıkları, motivasyonlarını kaybettikleri bir dönemdir. Biz onlara o inancı, o enerjiyi, o heyecanı tekrar yaşatabilmek ve öğrencilerimizi toparlamak maksadıyla bir motivasyon semineri yaptık. Öğrencilerimiz yoğun katılım sağladı. Seminer oldukça güzel geçti. İstediğimiz standartlara ulaştık” dedi. 

 

 

 

 

 

 


Van |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler