son dakika haberleri

Karayolları 11. Bölge Müdürü değişti

Van'dan alınan müdürler Kayseri ve İstanbul'a gönderilirken, Van'ın yeni müdürü de belli oldu.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Karayolları 11. Bölge Müdürü değişti
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 19.07.2019  15:59:00 eklendi.

Son dönemlerde tepki çeken uygulamaları ve çalışmaları ile gündemden düşmeyen Karayolları Van 11. Bölge Müdürü değişti. Son haftalarda sıkça gündeme taşıdığı, tartışmalı uygulamaları nedeniyle Van halkının sert tepki gösterdiği Karayolları 11. Bölge Müdürü Ahmet Turan Gülhaş, Karayolları Kayseri 6. Bölge Müdürü olarak atandı.


Şehrivan Gazetesi'nden Yunus Emre Aykaç'ın özel haberine göre: Yine Van'daki yardımcısı olan yardımcısı Esat Mahut Partal ise Erzurum 12. Bölge Müdürü olarak Erzurum'da görevlendirildi. Gülhaş'tan boşalan Karayolları Van 11. Bölge Müdürlüğü görevine ise Karayolları İstanbul 1. Bölge Müdür Yardımcısı Hasan Ali ARSLAN'ın atandığı öğrenildi.

 


GÜNDEMDEN DÜŞMÜYORDU!

Geçtiğimiz yıl Karayolları'na ait devasa hizmet binasının yapılması ile tepkilerin odağına oturan Karayolları Gülhaş, ardından da yine hizmet binası önünde yapılan köprülü kavşak, gölün doldurulması gibi nedenlerden dolayı tepkilerin odağına oturmuştu. Çevre Yolu'nun tamamlanmaması gibi konuların yanında Şehrivan'ın da gündeme taşıdığı Bölge Hastanesi'nin tamamlanmayan köprülü kavşağı, ayrım yapılan tali yol çalışmaları gibi konularda da Vanlılar'dan sert tepki almıştı. Tepkilerin odağındaki o isim kendisi ve kurumu ile ilgili tartışmalar sürerken Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı'nın 19 Temmuz 2019 (bugün) kararıyla Van'dan ayrılmış oldu.

 


En Çok Okunanlar |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler