son dakika haberleri

Kadınların ürettiği ürünler görücüye çıktı

41. Turizm Haftası Kutlama etkinlikleri kapsamında Nevşehir’de çeşitli etkinlikler düzenleniyor.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Kadınların ürettiği ürünler görücüye çıktı
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 19.04.2017  10:58:00 eklendi.

Nevşehir’de Turizm Haftası kutlamaları kapsamında, Nevşehir Belediyesi Kadın Çalışmaları ve Eğitim Merkezi ve Nevşehir Belediyesi Özel İnsanlar Eğitim Merkezi’ndeki genç kız ve kadınların ürettiği ürünler, Kapadokya Forum Alışveriş Merkezi’nde açılan stantlarda vatandaşların beğenisine sunuldu. 

 


41. Turizm Haftası Kutlama etkinlikleri kapsamında Nevşehir’de çeşitli etkinlikler düzenleniyor. Bu kapsamda aralarında Nevşehir Belediyesi Özel İnsanlar Eğitim Merkezi, Nevşehir Belediyesi Kadın Çalışmaları ve Eğitim Merkezi’nde eğitim gören genç kız ve kadınların yıl içerisinde düzenlenen eğitici kurslarda ürettiği el emeği göz nuru ürünler, Kapadokya Forum Alışveriş Merkezi’nde hem vatandaşların beğenisine sunuldu.

 


Oluşturulan stantlarda Kapadokya Kadın Dayanışma Derneği yöneticilerin ürettiği ürünlerin yanı sıra Nevşehir, Çanakkale, Ankara, Nallıhan, İstanbul, Van, Hakkari, Tekirdağ, Şanlıurfa ve Hatay’dan Ev Eksenli Çalışan Kadınlar Çözüm Ortakları Grubu işbirliği içerisinde, kadınların yaptıkları el emeği göz nuru ürünlerde sergileniyor.

 


Vatandaşların da ilgi gösterdiği stantlarda ayrıca yöresel gıda ürünleri de, 22 Nisan 2017 tarihine kadar satılabilecek.


Kadın |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler