son dakika haberleri

İyilikder’den ihtiyaç sahibi ailelere Ramazan yardımı

İyilikder Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Van Temsilciliği tarafından ihtiyaç sahibi ailelere Ramazan kolisi yardımında bulunuldu.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
İyilikder’den ihtiyaç sahibi ailelere Ramazan yardımı
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 19.05.2019  01:02:00 eklendi.

 Ramazan ayı ile birlikte ihtiyaç sahibi ailelere gıda yardımında bulunduklarını ifade eden İyilikder Van Temsilciliği Genel Koordinatörü Emrah Bozkaya, “Daha önce tespit ettiğimiz ihtiyaç sahibi ailelere, bağışçılarımızdan gelen gıda kolilerini ulaştırmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi. 

İhtiyaç sahibi aileleri bizzat ziyaret ederek, durum tespiti yaptıklarını ve ardından hayırseverlerle aralarında köprü vaziyeti oluşturduklarını ifade eden Bozkaya, “Bu destekler kimi zaman gıda paketleri, kimi zaman giysi yardımı kimi zaman da nakdi yardım olabiliyor. Bizler Kur’an-ı Kerim’de emredildiği gibi dil, din ve ırk ayrımı yapmadan ihtiyaç sahibi kardeşlerimizin yanında olmaya gayret ediyoruz. 

Her sene olduğu gibi bu yıl da Ramazan ayında bağış yapan kardeşlerimizin emanetini 100 ihtiyaç sahibi aileye ilettik. Rabbim bu işe gönül veren herkesten razı olsun” ifadelerini kullandı. 


Van |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler