son dakika haberleri

İstanbul Avcılar’dan Gevaş’a ‘Akıl Kardeşliği’ projesi

İstanbul’un Avcılar Kaymakamlığı ‘Akıl Kardeşliği’ projesi kapsamında Van’ın Gevaş ilçesinde eğitim gören öğrencilere akıl ve zeka oyunları hediye edildi.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
İstanbul Avcılar’dan Gevaş’a ‘Akıl Kardeşliği’ projesi
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 25.02.2018  12:19:00 eklendi.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Avcılar Kaymakamlığı yetkilileri, proje kapsamında Türkiye’nin dört bir yanına akıl ve zeka oyunlarının götürüleceğini belirterek, “İlk durağımız Van’ın Gevaş ilçesi oldu. Amacımız; gençlerimizin yarınlarını bugünden daha aydınlık kılabilmek, eğitimde kaliteyi arttırmak, fırsat eşitliğini ülkemizin dört bir yanında sağlamak, boş zamanlarını daha verimli geçirebilmelerini ve bağımlılık gibi kötü alışkanlıklardan uzak kalmalarını sağlamak için Avcılar Kaymakamlığı olarak ülkemizin dört bir yanına akıl ve zeka oyunları götürüyoruz ve öğretmen eğitimleri veriyoruz.

 

Bu anlamda başta projemize öncülük eden Kaymakamımız Hulusi Doğan'a, proje süresince bizden desteklerini esirgemeyen Wilco Group CEO’su Sayın Mehmet Avci'ya, bize kapılarını açan Van Vali Yardımcısı İshak Çınar’a, projeyi başından sonuna takip eden Gevaş İlçe Milli Eğitim Müdürü Cüneyt Arvas’a ve İzzettin Şir Anadolu Lisesi Müdürü Recep Ergenç’e teşekkür ediyoruz” 


Gevaş |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler