son dakika haberleri

İşlem Platformu Binomo’ya Genel Bakış

Düzenleyici Belgelendirme Sertifikasına almış işlem platformlarından birisi olan ayrıca bir çok ödüle sahip Binomo, temelde yatırım platformlara yeni başlamış kullanıcıların tercih ettiği bir işlem platformu.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
İşlem Platformu Binomo’ya Genel Bakış
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 31.12.2018  14:33:00 eklendi.

Binomo Nedir?

Düzenleyici Belgelendirme Sertifikasına almış işlem platformlarından birisi olan ayrıca bir çok ödüle sahip Binomo, temelde yatırım platformlara yeni başlamış kullanıcıların tercih ettiği bir işlem platformu.

Binomo Sektörde Ne Kadar Süredir Var?

Finansal piyasaya 2014 yılında giriş yapan Binomo, 1 yıl dolmadan sektöründeki en güçlü ilk üç ticaret platformu arasında yer almayı başardı ve finans piyasasındaki yerini her geçen gün daha da sağlamlaştırdı. Bununla birlikte Binomo “2016 IAIR ödülleri”nde “Yılın aracı kurumu”, “2015 Forex Fuarı Ödülleri”nde “Yeni başlayanlar için en iyi aracı kurum” kategorilerinde ödüle ulaşmayı başardı.

Binomo’nun Kattığı Avantajları Neler?

Binomo 2016 yılından beri sektöründeki sahip olduğu sektördeki liderliğini “kullanıcılarına sunduğu avantajlara” borçlu.

 

  1. Yatırım yapmak için minimum tutar 10 Dolar olarak belirlenmiş durumda. Bu sayede büyük sermayeler gerektirmeden, para kazanmaya başlama imkanını sunuyor.
  2. İşlem türü fark etmeksizin işlem başına 1 Dolarlık bir ücret alınır.
  3. Binomo, kullanıcılarına tamamen ücretsiz olan eğitimlere ulaşım hakkı tanıyor.
  4. Demo hesap uygulaması sayesinde ise ticaret konusundaki yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz.
  5. Bütün iOS ya da Android cihazınız üzerinden Binomo’ya kolayca giriş yapabilirsiniz..
  6. Göstergeler, takvim ve analiz grafikleri gibi işinizi kolaylaştıracak 20’den fazla farklı aracı içinde barından paneli sayesinde kolaylıkla işlem yapabilirsiniz.
  7. Kendi içerisinde oluşan özel fon miktarından 50-80 Bin Dolar ayırdığı turnuvalar düzenler. Ayrıca kullanıcılarına bonuslar verir.

Binomo’nun Dezavantajı Var Mı?

Binomo’nun sunduğu, avantajların yanı sıra bazı dezavantajlara da söz konusu. İşte o dezavantajlar;

 

  1. Binomo dışında kalan ticaret platformları müşterilerine birkaç farklı işlem türünü aynı anda sunabiliyor iken Binomo CFD ve klasik sözleşmeli işlem türleri ile sınırlı bir çerçevede kalıyor.
  2. 1 Saat ile sınırlı işlem süresi de Binomo’nun uzun vadeli yatırım yapmak isteyen müşterileri için bir dezavantajı sağlıyor.

Binomo’da İşlem Yapma Koşulları Neler?

Minimum İşlem Tutarı:  Para yatırma ve çekme işlemlerinde minimum işlem tutarı olarak 10 Dolar belirlenmiş.

Ödeme Çeşitleri: Kredi ve banka kartı, online ödeme yöntemleri, bankalar ve cryptocurrency gibi ödeme çeşitleriyle rahatlıkla ödeme yapılabilir.

Sözleşme Çeşitleri: 1 saat vade ile işlem yapılabilen sınırlı sözleşmeler, 5 dakikalık vade ile işlem yapılan turbo sözleşmeler ve bunların dışında fiyat farkı sözleşmeleri. Son olarak ise klasik sözleşmelerde kar oranınızı % 89 seviyesine kadar çıkartmak mümkün. Toplam varlık sayısı 50'dir. Bunlara ek olarak Binomo, döviz çiftlerinde ve hisse senetleri konusunda oldukça geniş bir tercih imkanı sağlıyor. Ayrıca endeksler, emtialar ve kripto para birimleri de rahatlıkla kullanılıyor.

 

Gündüz ve gece işlem yapmak isteyenler için oldukça kolay bir platform olan Binomo, fiyat değişkenliği konusunda yakaladığı ve rakiplerini geride bırakmasına yardımcı olan istikrarla da yatırımcıların tercihi haline geliyor.

  


Ekonomi |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler