son dakika haberleri

İpekyolu'nda Muhtarlala istişare toplantısı

Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Emin Bilmez, İpekyolu Belediyesi konferans salonunda muhtarlarla istişare toplantısı gerçekleştirdi.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
İpekyolu'nda Muhtarlala istişare toplantısı
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 16.03.2019  13:45:00 eklendi.

 Programa İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Cemil Öztürk, İl ve İlçe protokolü, İpekyolu Belediyesi birim amirleri ile İpekyolu ilçe muhtarları katıldı.

 

Toplantıda muhtarlardan yapılan çalışmalarla ilgili bilgi alarak, talep ve önerileri dinleyen Vali Bilmez Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı muhtarlar toplantılarının yerelde de devam ettirildiğini belirterek vatandaşlarımızın taleplerini kamu kurum ve kuruluşlarına ulaştırıp çözüm bulmada muhtarlarımıza çok önemli görevler düştüğünü vurguladı.
 

İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Cemil Öztürk de, merkez ve kırsal mahallelerde şimdiye kadar yapılan çalışmalar hakkında bilgi vererek, “Muhtarlarımızla iş birliği içerisinde çalışıyoruz. Öncelikli hizmetlerimizi muhtarlarımızdan gelen talepler ve ihtiyaçlar doğrultusunda gerçekleştiriyoruz. İlçe genelinde en kılcal yolları bile asfaltlayıp, kilit parke taşı döşeyerek çamurlu yol bırakmadık. Temizlik ve çöp konusunda ciddi anlamda çalışmalar yürüttük. 11 adet butik sokağı vatandaşlarımızın hizmetine sunarak bir çok sosyal ve kültürel çalışmaya da imza attık” dedi.

 

Soru cevap halinde devam eden toplantıda muhtarlar da mahalleleri ile ilgili talep ve ihtiyaçlarını dile getirdiler.

 

Toplantıdan sonra muhtarlar kendileri için düzenlenen öğlen yemeğinde bir araya geldiler.

 


İpekyolu |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler