son dakika haberleri

Eş Başkanlar, bayramı mahallelerde yurttaşlarla birlikte geçirdi

İpekyolu Belediye Eşbaşkanları Şehsade Kurt ve Azim Yacan, kurban bayramı boyunca birçok mahalleyi gezerek yurttaşların bayramını kutladı.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Eş Başkanlar, bayramı mahallelerde yurttaşlarla birlikte geçirdi
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 16.08.2019  17:18:00 eklendi.

 Kurban Bayramı boyunca mahalle ve aileleri ziyaret ederek yurttaşlarla bir araya gelen İpekyolu Belediye Eş Başkanları Şehsade Kurt ve Azim Yacan,  yurttaşlarla bayramlaşarak onların sorun ve önerilerini de dinledi.

 

Eş Başkanları Çocukları Unutmadı

Eş Başkanlar Kurban Bayramında ilk olarak,  HDP İpekyolu İlçe Eş Başkanları Öznur Bartın, Bahattin Karaman ve Meclis Üyeleri ile birlikte HDP İpekyolu İlçe binasında bir araya geldikten sonra ilçeye bağlı bir çok mahalleye giderek mahalle sakinleriyle bir araya geldi. Kurban Bayramı boyunca Serhat, Seyit Fehim, Cevdet Paşa, Selim Bey, Hacıbekir, Karşıyaka, Bostaniçi, Şafak, Vali Mithat Bey ve Esenler gibi birçok mahalleye giden Eş Başkanlar, bayramlaşma sırasında çocukları da unutmadı. Eş Başkanlar, bayram ziyaretleri sırasında karşılaştıkları çocuklara çeşitli oyuncaklar hediye etti. Hediyelerini alan çocukların yaşadıkları sevinç dikkatlerden kaçmadı.

 

Yatağa Bağımlı Hastalar Ziyaret Edildi

Gittikleri mahallelerde yoğun ilgisiyle karşılanan Eş Başkanlar, yatağa bağımlı hastaları da ziyaret etti. Eş Başkanlar ayrıca,  taziyesi olan yurttaşları da ziyaret ederek başsağlığı diledi.


İpekyolu |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler