son dakika haberleri

Spor Kompleksi İhalesi Yapıldı

İpekyolu Belediyesi Karşıyaka Mahallesinde yapılmak üzere Spor Kompleksinin ihalesini yaptı. Açık ihale usulü ile yapılan ihale ayrıca belediyenin sosyal medyaları üzerinden canlı yayın olarak verildi.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Spor Kompleksi İhalesi Yapıldı
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 09.07.2019  16:48:00 eklendi.

İpekyolu halkının ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda çalışmalarını sürdüren İpekyolu Belediyesi Karşıyaka Mahallesinde 2 bin 583 metrekare üzerine inşa edilmek üzere Spor Kompleksi ihalesi yapıldı. Şeffaf belediyecilik doğrultusunda yapılan  ‘Açık ihale usulü’  aynı zamanda İpekyolu Belediyesi’nin sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yayınlandı. Belediye hizmet binasında  gerçekleşen ihaleye 31 firma katıldı.


4734 sayılı kamu ihale kanununun 19/d maddesine göre gerçekleştirilen ihalede, teklif zarfları üzerinde yapılacak incelemeler sonucunda, en uygun teklifi veren firmanın adı daha sonra açıklanacağı belirtildi.


Karşıyaka Mahallesi’nde 2 bin 583 metrekare üzerine kurulacak ve aynı zamanda bin 125 metrekare kapalı halı saha alanı, soyunma odaları, 595 metrekare çok amaçlı açık saha, 65 metrekare çocuk oyun alanı, 1 adet kamelya ve 600 metrekare yeşil alan içinde barındırıyor.

 

 

 


İpekyolu |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler