son dakika haberleri

İpekyolu Eşbaşkanları Mahallelerde Halkla Bayramlaştı

İpekyolu Belediye Eş Başkanları Azim Yacan ve Şehsade Kurt Ramazan Bayramı münasebeti ile mahallerde halkla bir araya geldiler.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
İpekyolu Eşbaşkanları Mahallelerde Halkla Bayramlaştı
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 07.06.2019  13:14:00 eklendi.

 Ramazan Bayramı’nı mahallelerde halkla bir arada geçiren İpekyolu Belediye Eş Başkanları Şehsade Kurt ve Azim Yacan bayramın ikinci gününde ise HDP Van İl Örgütünde düzenlenen bayramlaşma programlarına katıldılar. Parti binasının bahçesin de düzenlenen bayramlaşmaya İpekyolu Belediyesi Eş Başkanlarının yanı sıra, HDP Van Milletvekilleri Tayyip Temel, Murat Sarısaç, Van Büyükşehir Belediye Eş Başkanları Bedia Özgökçe Ertan, Mustafa Avcı, HDP il ve ilçe yöneticileri katıldı.

 

Halkın da yoğun ilgi gösterdiği bayramlaşma programı sonrasında, HDP İpekyolu ilçe Eş Başkanları Bahattin Karaman ve Öznur Bartın ile iki guruba ayrılan Eş Başkanlar Yacan ve Kurt evleri tek tek ziyaret ederek halkın bayramını kutladılar.

 

Halkın yoğun ilgisiyle karşılaşan eş başkanlar, geleceğe dair güzel dileklerini ilettiler.  Bayram boyunca yoğun bir bayramlaşma gerçekleştiren eş başkanlar Hacıbekir, Seyit fehim Arvas, Cevdetpaşa, Şafak, Yalım Erez, Bostaniçi, Esenler, Gündoğdu ve Serhat Mahallerinde halkın yoğun ilgisi ile karşılaştılar.

 

 

 


İpekyolu |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler