son dakika haberleri

Belediye Başkan Vekili Öztürk'ten hafta sonu ziyaretleri

Van merkez İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Cemil Öztürk, merkeze bağlı mahalleleri ziyaret ederek çalışmaları yerinde inceledi.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Belediye Başkan Vekili Öztürk'ten hafta sonu ziyaretleri
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 14.10.2017  23:02:00 eklendi.

İpekyolu Belediye Başkan Vekili Cemil Öztürk, DAP Genel Sekreteri Adnan Demir ve Uludere Kaymakamı Mehmet Fatih Yakınoğlu ile kahvaltıda bir araya geldi. Daha sonra Erçek Yaşam Merkezi ve Erçek'te hizmete sunulan yeni yolları inceleyen Öztürk ve beraberindekiler vatandaşlarla sohbet de ettiler.


Misafirlerin ayrılmasının ardından Başkan Vekili Cemil Öztürk, Yalınağaç ve Dereüstü mahallelerini ziyaret etti. Yalınağaç mahallesinde ulaşımı rahatlatacak 6 kilometrelik yol stabilize edilip 2 kilometrelik yolun da bordür ve oluk çalışmalarının ardından kilit taşıyla döşeneceğini ve bu çalışmanın 15 günde tamamlanacağını bildirdi. Daha sonra Dereüstü Mahallesini de ziyaret eden Öztürk, mahallede toplamda 7 kilometrelik yolun stabilize edilip ana arter olan 2 kilometrelik yola da bordür ve kilit taşı döşemelerinin yapılacağını ve bu çalışmanın 1 ayda tamamlanacağını bildirdi.


Vatandaşlarla sohbet de eden Belediye Başkan Vekili Cemil Öztürk çocuklara da çeşitli hediyeler verdi.

 


İpekyolu |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler