son dakika haberleri

İpekyolu Belediyesinden şişme oyun parkı hizmeti

Van’ın İpekyolu Belediyesi, yaz aylarında kırsal mahallelerdeki okullarda hizmete sunduğu şişme oyun parklarını bu kez merkezdeki okulların spor salonlarına taşıdı.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
İpekyolu Belediyesinden şişme oyun parkı hizmeti
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 18.12.2017  10:23:00 eklendi.

İpekyolu Belediyesinden yapılan açıklamada, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü koordinasyonunda gerçekleşen proje çerçevesinde, şişme oyun parkının Kazım Karabekir Lisesi kapalı spor salonunda kurulduğu belirtilerek, “3 çeşit oyun parkurundan oluşmakta ve her hafta salı-çarşamba günleri 08.00 -17.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Daha çok çocuğun faydalanabilmesi amacıyla belediyemize ait ücretsiz servisler civar okullardaki öğrencileri okullarından alıp tekrar okullarına bırakmaktadır.

 

Bu uygulama ile Hüsrev Paşa İlkokulundan bin 300, İlknur Ilıcalı İlkokulundan 700, Vankulu İlkokulundan 800 ve Rekabet Kurumu İlkokulundan bin 100 öğrenci şişme oyun parkından faydalanma imkanı buldu. Kış ayları boyunca ilçemizdeki diğer spor salonlarına da kurulumu yapılacak şişme oyun parkımızdan ücretsiz servis hizmetiyle merkezdeki tüm ilk ve ortaokul öğrencilerinin faydalanması hedefleniyor” denildi.

 

 


İpekyolu |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler