son dakika haberleri

İpekyolu Belediyesinden müzik, tiyatro ve sinema etkinliği

Van’ın İpekyolu Belediyesi, kış aylarında hayata geçireceği 180 bin kişiye ulaşma hedefli kültür, sanat, spor ve eğitim hamlesine müzik, tiyatro ve sinema ile devam ediyor.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
İpekyolu Belediyesinden müzik, tiyatro ve sinema etkinliği
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 15.12.2017  11:12:00 eklendi.

 İpekyolu Belediyesinden yapılan açıklamada, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünün koordinasyonunda, lise öğrencileri için cuma günü 16.00'da canlı müzik dinletisi, ortaokul öğrencileri için cumartesi günü 11.00 ve 13.00'da iki seans "Şaşkın Palyaçolar" adlı tiyatro gösterisi ve ilkokul öğrencileri için de pazar günü 11.00 ve 13.00'da iki seans halinde "Horton" adlı animasyon sinema gösterisinin bu hafta sonu yapılacağı belirtildi.

 

Açıklamada, “Şehit İbrahim Karaoğlan Lisesi ve Vali Ali Cevdet Bey İlk ve Ortaokulu öğrencileri, Berivan Kültür Sanat Merkezinde etkinliklerle buluşacak. Belediyemizin sağlayacağı ücretsiz servislerle okullarından etkinlik alanına gidiş-dönüş hizmeti verilecek misafirlerimize; patlamış mısır, kek ve meyve suyu yine ücretsiz olarak ikram edilecektir. Çocuk ve gençlerimizin kültürel sosyal gelişimlerine yönelik hizmetlerimiz aralıksız devam edecektir” denildi.


İpekyolu |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler