son dakika haberleri

İpekyolu Belediyesinden Karadeniz gezisi

Van’ın İpekyolu Belediyesi, yaz aylarıyla birlikte ivme kazandırdığı sosyal ve kültürel faaliyetlerine bir yenisini ekleyerek, gençler ve kadınlar için ücretsiz Karadeniz gezisi düzenledi.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
İpekyolu Belediyesinden Karadeniz gezisi
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 20.07.2018  10:42:00 eklendi.

 İpekyolu Belediyesinden yapılan açıklamada, organizasyonun belediye tarafından düzenleneceği belirtilerek, “18-25 yaş arası gençlerimiz ile 18 yaş ve üstü kadın vatandaşlarımızın katılabileceği gezide; Trabzon Uzungöl, Rize Ayder Yaylası ve Artvin Hopa güzergâhında keyifli bir yolculuk katılımcılarımızı bekliyor. Toplamda 2 bin vatandaşımızın katılımının planlandığı kültür gezileri, her hafta salı ve cuma günleri 2 ayrı grup halinde 2 otobüs ve 100’er kişilik gruplarla gerçekleştirilecek. 

Kültür gezilerine, İpekyolu Belediyesinin açtığı yaz kursları kursiyerlerinin yanı sıra belediyemize başvuru yapan vatandaşlarımız da araç sayısıyla sınırlı olan kontenjan dahilinde katılabilecekler. Bugün başlayacak ve yaz sonuna kadar sürecek gezi programında; Artvin-Hopa, Rize Ayder Yaylası, Gelin Tülü Şelalesi, Fırtına Vadisi, Uzungöl, Ayasofya Camii, Atatürk Köşkü gibi her biri ayrı ayrı mükemmellikler barındıran tarihi ve doğal güzellikler katılımcılarımızla buluşacak. İpekyolu Belediyesi; alt ve üst yapı hizmetlerinin yanında, vatandaşlarımızın sosyal ve kültürel ihtiyaçlarına yönelik faaliyetlerindeki farklılığını hizmet odaklı belediyecilik anlayışı çerçevesinde sürdürecektir” denildi. 
 

 


İpekyolu |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler