son dakika haberleri

İpekyolu Belediyesi Semt Pazarı için yapılan başvuruları görüştü

İpekyolu Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, Semt Pazar Yerleri için yapılan başvuruları değerlendirmek için ‘Pazar Yeri Belirleme Komisyonu’ ile bir araya geldi.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
İpekyolu Belediyesi Semt Pazarı için yapılan başvuruları görüştü
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 07.08.2019  10:24:00 eklendi.

 Mahallelerde bulunan yurttaşların Muhtarlar aracılığıyla İpekyolu Belediyesine yaptıkları ‘Pazar yeri’ taleplerini değerlendiren Zabıta Müdürlüğü,  ‘Pazar Yeri Belirleme Komisyonu’ ile bir araya gelerek görüş alışverişinde bulundu. İpekyolu Belediyesi’nde gerçekleşen toplantıya Zabıta Müdürü Ezgi Aslan, Pazar Yeri Belirleme Komisyonu’nda bulunan kamu kuruluşu temsilcileri ile Semt Pazar Yerleri Başkanı katıldı.

 

ZABITA MÜDÜRÜ ASLAN: BÜTÜN MAHALLELERİMİZDEN PAZAR YERİ İÇİN TALEPLER VAR

 

İpekyolu Belediyesi Zabıta Müdürü Ezgi Aslan, belediye bünyesinde sekiz pazaryerinin bulunduğunu ve her Pazar yerinde dört zabıtanın görev yaptığını belirterek, “Pazar yerlerimizin kurulma aşaması ve sonrası için belediyemiz büyük bir özveri ile çalışmaktadır. Şu anda başka mahallelerden bize pazaryeri talepleri de geliyor. Biz de bugün bu talepleri değerlendirmek için bir araya geldik” ifadelerini kullandı.

 

İPEKYOLU İLÇEMİZDE SEMT PAZAR YERLERİMİZ

 

İpekyolu ilçe sınırlarında belediyemiz kontrolünde olan Pazar yerleri; Pazartesi: Esenler Mahallesi Veteriner Caddesi, Salı: Hafızye Mahallesi Osman Çavuş Sokak, Çarşamba: Cevdet Paşa Mahallesi Hacı Yaşar Cami Sokak, Perşembe: S.Fehim Arvasi Mahallesi Lütfiye Binnaz İlköğretim Okulu Hacıbekir Mezarlığı Bitişi, Cuma: Şerefiye Mahallesi Ayaz 3. Sokak ve Selimbey Mahallesi, Cumartesi: Seyit Fehim Arvasi Mahallesi Hidayet Caddesi ve Terzioğlu Mahallesi, Pazar: Abdurrahman Gazi Mahallesi Çayüstü Sokak.


İpekyolu |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler