son dakika haberleri

İpekyolu Belediyesi Eşbaşkanları Yol Yapım Çalışmalarını İnceledi

İpekyolu Belediye Eşbaşkanları, Beritan Tayan ve Veysel Keser, Axtaş (AKTAŞ) mahallesinde yapılan yol yapım çalışmalarını yerinde inceleyerek, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
İpekyolu Belediyesi Eşbaşkanları Yol Yapım Çalışmalarını İnceledi
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 26.08.2016  16:59:00 eklendi.

İpekyolu Belediye Eşbaşkanları, Beritan Tayan, Veysel Keser, Eşbaşkan Yardımcısı Hali Çakır ve DBP’li belediye meclis üyesi Kasım Ateş, Erçek bölgesinde bulunan, Axtaş(AKTAŞ) mahallesinde yapılan yol yapım çalışmalarını yerinde inceleyerek, çalışmalar hakkında bilgi aldı. Axtaş mahalle muhtarı ve mahalle sakinleri tarafından karşılanan heyet, ilk olarak taziye evine (Mala Gel) geçerek mahalleliyle sohbet edip, sorunlarını dinledi.


Daha sonra, İpekyolu Fen İşleri Müdürlüğü tarafından, Axtaş mahallesinde yapılan yol yapım çalışmalarını yerinde inceleyerek, çalışmalar hakkında bilgi aldı. Yol yapım çalışmaları hakkında açıklamada bulunan Eşbaşkan Veysel Keser, bu sezon itibariyle ilçe merkezinde bulunan mahallelerdeki yol yapım çalışmaları kapsamında 43 KM yol asfaltladıklarını dile getirdi.


Keser konuşmasının devamında “Merkez mahallelerde yaptığımız yol asfaltlama çalışmaları ve diğer hizmet çalışmaları gibi, kırsal mahallelerde de çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor. Bu sezon itibariyle merkez mahallelerde hedeflediğimiz yol asfaltlama çalışmaları ve parke taşı döşeme çalışmalarını tamamlamak üzereyiz, Aynı şekilde eş zamanlı olarak kırsal mahallelerindeki yol yapım çalışmalarımızda devam etmekte” diye konuştu.


İpekyolu |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler