son dakika haberleri

İpekyolu’nda eğitim öğretim yılı kırsal mahallelerde hediyelerle başladı

Van merkez İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Cemil Öztürk, yeni eğitim öğretim yılının başlamasının hemen ardından ilk ziyaretini kırsal mahallelerimizden Kıratlı’ya gerçekleştirdi.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
İpekyolu’nda  eğitim öğretim yılı kırsal mahallelerde hediyelerle başladı
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 20.09.2018  17:21:00 eklendi.

 Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Cemil Öztürk, birim müdürleri ile birlikte Kıratlı Mahallesi’nde bulunan Selahattin Ülkümen İlkokulu ve Ortaokulunu ziyaret ederek, buradaki öğrencilere çift gözlü kalemlik, kalemtıraş, silgi, makas, yapıştırıcı, 12’li pastel boya, kurşun kalem, kırmızı kalem, çizgili defter, kareli defter, resim defteri gibi temel ihtiyaç malzemelerinin bulunduğu çantaları hediye etti. Ayrıca ana sınıfındaki öğrencilere de yaş gruplarına uygun hediyeler veren Kaymakam Öztürk, öğrencilerin yeni eğitim öğretim yıllarını tebrik ederek, başarılar diledi.

 

Okul ziyaretinden sonra birim müdürleri ile Kıratlı Mahallesi’nde incelemelerde bulunan Kaymakam Öztürk, ziyaretinden büyük memnuniyet duyan mahalle halkıyla da sohbet ederek, ihtiyaç ve talepler hakkında bilgi aldı ve çözümleri için ilgili birimlere talimat verdi. 
 

İpekyolu Belediyesi, yıllardır ihmal edilen kırsal mahallelerimizin alt ve üst yapı hizmetlerine verdiği önemin yanı sıra okullarımıza ve öğrencilerimize de gerekli her türlü desteği devam ettirecektir. 

 


İpekyolu |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler