son dakika haberleri

İlhami Çakırtaş'tan Tebrik ve Teşekkür mesajı

Ak Parti Van Milletvekili aday adayı Eczacı İlhami Çakırtaş'tan Tebrik ve Teşekkür mesajı

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
İlhami Çakırtaş'tan Tebrik ve Teşekkür mesajı
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 23.05.2018  11:01:00 eklendi.

 İlhami Çakırtaş mesajında "  Değerli basın mensupları, 24 Haziran Seçimlerinde AK Partimizin 27. Dönem Van Milletvekili olabilmek için 5 T Parolasıyla yola çıktığım ve 169 dava arkadaşımla birlikte başvuruda bulunduğum aday adaylığı süreci adayların ilan edilmesiyle birlikte sona ermiştir.


Van Halkı tarafından da büyük oranda kabul gören, AK Parti Van Milletvekili Adayı olan hepsi bir birinden değerli 8 dava arkadaşımızı hem tebrik ediyor, hem de muvaffakiyetler diliyorum.    


 Bildiğiniz üzere 24 Haziran Seçimleri geçmiş dönemde yapılan seçimlerden 2 yönüyle farklılık arz etmektedir. Öncelikle ülkemizde ilk defa uygulanacak Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi bu seçim ile hayatiyet kazanacak. 


 Bununla birlikte dünya lideri başkomutanımız Recep Tayyip Erdoğan’a yönelik her türlü hile ve desiselerle ülkemiz yönetiminden saf dışı bırakmaya çalışan dış mihraklar ve onların içteki uzantıları tüm ayrılıklarını bir kenara bırakarak bu seçimde büyük bir ittifak içine girmişlerdir.


 Şer ittifakı olarak nitelendirdiğim bu ittifaka karşı bizlere düşen görev gece gündüz demeden çalışarak, 24 haziran seçimlerinden büyük bir zaferle galip gelerek, liderimize ve ülkemize olan vefa borcunu ödemek olmalıdır.


 Başkomutanımızın zaferini bekleyen dünyada ki mazlum milletler, kanayan yaramız olan İslam Coğrafyası’nın içinde bulunmuş olduğu içler acısı durum ve de cennet vatan ülkemiz için senaryosu çizilmiş plan ve projeleri, hain emelleri için gerçekleştirmek için pusuda bekleyen düşmanlara karşı 24 Haziran Seçimleri çok özel bir önem ve anlam kazanmaktadır.


 Ümit ediyorum ki, bizler de bu önem ve anlamın bilinciyle hareket ederek, listeye girememiş olan aday adayı 161 dava arkadaşımla listeye girmiş gibi çalışarak, 24 Haziran Seçimleri çalışmalarımızı hız kesmeden her zamankinden daha çok daha fazla çalışarak sürdürmeye devam ederiz.


Sözlerimi sonlandırmadan önce şunu da hatırlatmak isterim ki, Ak Partimiz sadece Türkiye’mizin değil, dünyadaki 1,5 milyar Müslüman’ın temsiliyetini ifa eden büyük bir dava partisidir. Bizler de bu davanın neferleriyiz. Görev verilsin verilmesin her zaman dava şuuruyla partimizin neferi olarak çalışmalarımızı devam ettireceğimizi siz saygıdeğer basın mensupları aracılığıyla bir kez daha belirtmek istiyorum. 

 


Bu duygu ve düşüncelerle hepinizi en kalbi duygularla selamlıyor, muhabbetle kucaklıyorum. Bu süreçte benden desteğini esirgemeyen ilimiz milletvekillerine, kıymetli il başkanımıza, ilçe başkanlarımıza ve Yönetimlerine İl ve İlçe Kadın Kolları Başkanlarımıza ve Yönetimlerine, il ve ilçe Gençlik Kolları Başkanlarımıza ve yönetimlerine Partimizin Mahalle Başkanlarına ve Yönetimlerine ilimiz STK temsilcilerine, aday kampanyamı yürüten ekip arkadaşlarıma, aileme ve siz saygıdeğer basın mensubu arkadaşlarıma teşekkür ediyorum." dedi.


Van |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler