son dakika haberleri

Hüda Par Van milletvekili adayları seçim çalışmalarına devam ediyor

Muradiye ve Çaldıran ilçe esnafını ziyaret eden HÜDA PAR Van milletvekili adayı Saygın, her bir adaylarının hizmet ehli insanlar olduğunu söyledi.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Hüda Par Van milletvekili adayları seçim çalışmalarına devam ediyor
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 10.06.2018  17:17:00 eklendi.

HÜDA PAR Van milletvekili adayları Avukat Rasim Saygın, Faruk Tasan, Ahmet Bağ, beraberlerindeki kalabalık heyetle Muradiye ve Çaldıran ilçe esnafını ziyaret etti.


Esnafın sorunlarını ve sıkıntılarını dinleyen milletvekili adayları, 24 Haziran seçimleri için destek talebinde bulundular. Ziyaretin ardından açıklamalarda bulunan HÜDA PAR Van Milletvekili Adayı Avukat Rasim Saygın,‘Önce insan öncelik adalet’ sloganıyla halka hizmet etmeye aday olduklarını söyledi.


Ziyarette halkın yoğun teveccühü ile karşılandıklarını belirten Saygın, “Kapı kapı dolaşıp halka kendimizi anlatacağız. HÜDA PAR’ın farkını herkes fark edecektir inşallah. İlçe esnaflarımızın dertlerini, sorunlarını dinledik. Bölgemizin sahipsiz olduğunun kanaatindeyiz. Gerekli hizmetler verilmemiş. Layık oldukları yerde değil. Önce insan öncelik adalet sloganıyla halkımıza hizmet etmeye adayız. Her bir adayımız hizmet ehli insanlardır.” dedi. 


“Kentimizi en layık şekilde temsil etme derdindeyiz”

Her platformda kentin sorunlarını dile getirdiklerini ifade eden Saygın, “Van’ın sorun ve sıkıntılarını, sesimizin ulaşabileceği her alana ulaştırdık, ulaştırmaya devam edeceğiz. Kentimizi en layık bir şekilde temsil etme derdindeyiz. Halkımızın sorun ve sıkıntılarıyla yakından ilgileniyoruz.” diye konuştu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SEÇİM ÖZEL |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler