son dakika haberleri

HÜDA PAR Van adayları seçim çalışmalarını sürdürüyor

Van’ın ilçe ve köylerini ziyaret eden HÜDA PAR Van milletvekili adayları, bölge halkının yakaladığı fırsatı iyi değerlendirmesi gerektiğini belirttiler.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
HÜDA PAR Van adayları seçim çalışmalarını sürdürüyor
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 11.06.2018  13:17:00 eklendi.

HÜDA PAR Van 27’ncidönem milletvekili adayı Avukat Rasim Saygın, beraberindeki heyetle Van’ın Gevaş ilçesine bağlı Aydın Ocak (Şetvan) mahallesi ve Gevaş’ın Balaban Mahallesi sakinlerini ziyaret etti. Mahalle sakinleriyle sıcak diyalog kuran Saygın, bölge halkının HÜDA PAR ile büyük fırsatı yakaladıklarını, bu fırsatı iyi değerlendirmeleri gerektiğini vurguladı. Balaban Mahallesinde esnafları ziyaret eden Saygın, esnafın sorunlarını ve taleplerini dinleyerek 24 Haziran’da yapılacak seçimler için destek talebinde bulundu.


“HÜDA PAR doğu ve batı arasındaki dengeyi sağlayan denklemdir”

HÜDA PAR Van milletvekili adayı Emre Aycan ise Van’ın Tuşba ilçesine bağlı Yumrutepe ve Özkaynak Mahallesi sakinlerini ziyaret ederek destek talebinde bulundu.  Ziyarette yaptığı konuşmada Aycan, “HÜDA PAR adil bir düzen ve nizam ile bu halkı temsil etmeye adaydır. HÜDA PAR, halkımızın değerleriyle barışık olan, ötekileştirmeden siyaset yapan, doğu ve batı arasındaki dengeyi sağlayan bir denklemdir” dedi.

 

 

Van adaylarından ilçe ve köy ziyaretleri (2).jpg" width="650" height="487" alt="" />

 

 

 

 

SEÇİM ÖZEL |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler