son dakika haberleri

HÜDA PAR Erciş İlçe Teşkilatı Esnafları Ziyaret Etti

HÜDA PAR Erciş İlçe başkanı Ahmet Bağ ve beraberindeki heyet ilçe merkezinde bulunan esnafları ziyaret ederek, esnafın sorunlarını ve taleplerini dinledi.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
HÜDA PAR Erciş İlçe Teşkilatı Esnafları Ziyaret Etti
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 28.02.2018  12:05:00 eklendi.

 Ziyaret sonrasında açıklamalarda bulunan Hüda Par Erciş İlçe başkanı Ahmet Bağ; esnaflara yönelik yaptıkları ziyaretten esnafın çok memnun kaldığını söyleyerek, ‘’her hafta düzenli bir program dâhilinde esnaflarımızı ziyaret ediyor, kendileriyle hasbihal ediyoruz.

 

Hüda Par’ın hedef ve gayelerini anlatıyoruz, mevcut sorunlara yönelik çözüm önerilerinin olduğunu, gerek dış gerekse iç politikaya yönelik farklı bir siyaset tarzı geliştirdiğini esnaflarımızla paylaştık. Hüda Par adeta toplumsal sorunları çözen bir çözüm kaynağı olmuştur.  Ziyaret ettiğimiz esnaflar, ziyaretlerin devamlı olmasını, seçimden seçime olan alışılmış siyasetin dışına çıkarak halk ile iç içe olmamızı takdirle karşıladığını bizlere dile getiriyorlar.’’ Dedi.

 

‘’Siyasetimiz İslam ve İnsan Merkezlidir’’

Var olan bütün sorunlara yönelik çözüm ürettiklerini söyleyen Bağ, ‘’ bizler referansı Kur’an ve İslam olan bir partiyiz, hiçbir mesele ve sorun yoktur ki İslam ona çare bulmuş olmasın. Çok farklı milletler ve ırklar İslam çatısı altında birleşmiş, İslam, onları yıllarca bir şemsiye altında toplamıştır. İslamın olmadığı toplumlarda ırkçılık baş göstermiş, sonuç olarak kan ve gözyaşı o toplumda eksik olmamıştır. Siyaset düşüncemizin İslam ve insan eksenli olduğunu esnaflarımızla paylaşınca geleceğe dair umut taşıdıklarına şahit oluyoruz.’’ Diye konuştu.

 

 


Erciş |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler