son dakika haberleri

Hoşgeldin Bebek Merasimleri için Bebek Süsleri ve Bebek Şekeri

Bebeğinizin dünyaya gelişi hayatınızın sonuna kadar hatırlayacağınız en güzel şeydir.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Hoşgeldin Bebek Merasimleri için Bebek Süsleri ve Bebek Şekeri
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 28.05.2017  18:03:00 eklendi.

Bebeğinizin dünyaya gelişi hayatınızın sonuna kadar hatırlayacağınız en güzel şeydir. Hoş geldin bebek partileri veya mevlit törenleri ile bu sevici paylaştığınızda arkadaşlarınız ve aileniz de yanınızda olur. Yakında hayatınızı radikal olarak değiştirecek bebeğiniz için düzenleyeceğiniz özel günde bebek şekeri ve bebek süsleri gibi güzellikleri satın alabilirsiniz, ancak kendiniz hazırlamak isterseniz bu sizin için manevi olarak çok daha tatmin edici olacaktır.

 

Hediyelik Bebek Şekeri ve Bebek Süsleri Yapmak için Öneriler

 

Son zamanlarda trend olan özel kutlamalarda küçük hediyelikler dağıtmak, o günü ölümsüzleştiren anılarda yerini alır. Popüler bebek süsleri ve bebek şekerlerini kendi bebeğinizin kutlama törenleri için bir hobi olarak yapabilir ya da bu işten ciddi bir gelir elde edebilirsiniz. Hobidunya.com kendi özgün dizaynlarınızda yaratıcılığınızı göstermeniz için kullanabileceğiniz zengin malzeme çeşitleri ile size ilham olabilir.

 

Ebeveyn olarak, doğmuş ya da doğacak bebeğinizin adını özel bebek süsleri üzerinde görmekten hoşlanacaksınızdır. Bebek doğum temasıyla eşleşen renk veya cinsiyete göre alışveriş yapın. Hayvan ya da bebek figürleri, emzik, biberon, beşik gibi temalardan kokulu taşlara kadar çok çeşitli objeler tasarlayabilirsiniz. Hatta bebeğinizin fotoğrafı veya hamilelik zamanında çekilmiş bir fotoğraf içeren bir çerçeve, şeker dolu küçük karton kutular ya da içine çikolata dolduracağız minik bir şişe misafirleriniz için de harika hatıralar olur.

 

Bebek Şekeri ve Bebek Süsleri Malzemeleri Çeşitleri ve Fiyatları

 

Bebeğinizin cinsiyetine göre dilerseniz mavi veya pembe tonlarında materyaller tercih edebilirsiniz. Temaya uyacak veya bebeğin cinsiyetini ortaya çıkaracak bir tasarım seçebilirsiniz. Minyatür kuş kafesleri, minik tepsiler, metal süslü sallanır puset, ayıcık şeklinde cam kavanozlar, mantar tıpalı şişeler gibi onlarca farklı obje içine şeker, çikolata ya da kolonya, parfüm gibi likitleryerleştirebileceğiniz örnek modeller arasında yer alıyor.

 

https://www.hobidunya.com/bebek-nikah-sekeri-malzemeleri linkinden ulaşabileceğiniz Hobidünyası özel gününüz ile koordinasyonda bulunmak için mükemmel bir doğum günü partisinin lehine yardımcı oluyor. Ahşap ve doğal malzemelerden, boncuklar, kokulu taşlar, sabunlara kadar en şirin konseptleri yaratabileceğiniz yüzlerce etkinlik ve tasarım malzemesi mevcut. Ayrıca benzer bebek şekeri veya bebek süsleri fiyatları ile kendi emeğinizle yaptıklarınızın maliyetini karşılaştırdığınızda çok çok daha ekonomik olduğunu göreceksiniz.   

 


Kadın |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler