son dakika haberleri

Her Telefona Uyumlu Ekran Büyütücü

Günlük yaşamın ayrılmaz parçaları haline gelen akıllı telefonlar aynı zamanda dizi, film, maç ya da tv izlemek için de kullanılır.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Her Telefona Uyumlu Ekran Büyütücü
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 04.03.2019  13:32:00 eklendi.

Ancak telefon ekranlarının belli bir boyutun üzerine çıkamaması nedeniyle telefondan yapılan bu izleme çok da keyifli olmayabilir. Bu durumu daha cazip hale getirmek adına crazy screen 3d ekran adlı ürün üretilmiştir. On iki inç genişliğiyle telefondan açılan görselin daha büyük ekrana yansıyarak geniş görünmesine aracılık eden bu ürün dileyen herkes tarafından kullanılabilir. Böylece tv keyfi ya da çok daha fazlası Crazy Screen ile yapılabilir.


Crazy Screen adlı ürün hem genişlik hem de yükseklik olarak ideal ölçülere sahiptir. Bu durum ürünün yer aldığı stand için de geçerlidir. Aynı zamanda katlanabilir özelliğe sahip olan bu stand istenilen her yere rahatça götürülebilir. Evde, arabada, işyerinde ya da daha pek çok yerler kullanılabilen Crazy Screen tüm akıllı telefonlarla uyum sağlar. Bundan dolayı isteyen herkes bu üründen satın alabilir. Ürüne sahip olmak için tek yapılması gereken internet üzerinden sipariş vermektir. Verilen siparişler kısa süre içerisinde ilgili adrese teslim edilir. Burada önemli olan nokta kaç tane Crazy Screen satın alınacağını belirtmektir.


Crazy Screen satın almak için internet sitesi üzerinde sipariş ver kısmına tıklanır. Açılan yeni sayfada yer alan adı, soyadı, adres, telefon numarası gibi bilgilerin doğru ve eksiksiz şekilde girilmesi gerekir. Bu bilgileri siparişin teslim edilebilmesi açısından önem taşır. Buna ek olarak ödeme şekli de belirtilmelidir. Buna göre Crazy Screen siparişleri için üç farklı ödeme şekli vardır. Bunlar kapıda nakit ödeme, havale ile ödeme ve kapıda kredi kartı ile ödeme olarak ifade edilir. Seçeneğin fazla olması sayesinde müşteriler diledikleri ödeme şeklini seçebilir. Eğer bir tane Crazy Screen satın alınacaksa ödenecek toplam tutarın üzerine on lira da kargo ücreti ilave edilir. Daha önce alan kişiler crazy screen kullanıcı yorumlarının düşüncelerine de bakabilirler.


Crazy Screen deneyenler genel olarak üründen memnun kalmaktadır. Ürünün özellikleri ve uygun fiyatlı olması müşteriler için sağlanan en önemli avantajlar arasında yer alır. Her yere kolayca taşınabilmesi sayesinde Crazy Screen ile tv keyfi günün her vaktinde yapılabilir. Bunun için tek yapılması gereken standı açmak ve telefonu ilgili bölmeye koymaktır. Telefondan görüntü açıldığında otomatik olarak geniş 3D ekrana yansıyacaktır. Bunun için ekstra bir pile, bağlantı kablosuna ya da buna benzer bir ürüne ihtiyaç yoktur. Bu sayede isteyen herkes internet üzerinden kendine Crazy Screen siparişi vererek film izleme keyfini daha da keyifli hale getirebilir.


Bilim - Teknoloji |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler