YORUM EKLE
Ad Soyad
E-posta
Başlık
Yorum
9+1=?
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir
Görüntülü Reklam Hizmetleri Nedir?

 ADVERTORİAL REKLAM

Görüntülü Reklam Hizmetleri Nedir?

Google reklamları, bir web siteniz var ise sitenize ziyaretçi çekmek, bir ürün satıyorsanız ürününüzün tanıtımını yapıp satışlarınızı arttırmak ve bir hizmet sağlıyor iseniz de müşteri bulmak için tercih edebileceğiniz dijital pazarlama hizmetlerindendir. Google reklam kampanyaları, reklamverenlerin reklamlarını kitlelere ve yerleşimlere hedeflemelerini sağlar; bu da, özel hedeflemeye gerek duymadan şirketler için dönüşümlere yol açabilir. Tüm reklamverenlerin yapması gereken, bir EBM hedefi (satın alma fiyatı) seçmek, reklam metni, logo ve resimler gibi reklamları yüklemek ve gerisini Google’a bırakmaktır. Burada işleri görüntülü reklamcılık yerleştirmeuzmanları yapacaktır.

Google Reklam Hizmetlerinde Otomatik Teklif Verme

En yüksek teklif için otomatik olarak teklif veren akıllı gösterim kampanyaları, tekliflerinizi, hedef EBM'yi (edinme başına maliyet) kullanan her reklam açık artırmasında dönüşüm olasılığına göre ayarlar. Akıllı ekranlı kampanyalar en yüksek dönüşüm olasılığını gösterdiğinde, otomatik olarak en yüksek teklifi belirler. Bunun aksine, teklifleriniz düşük dönüşümlü dönemlerde önemli ölçüde azalır.

Otomatik Hedefleme

Reklamlarınız otomatik olarak size maksimum gelir elde ettikleri yeri gösterecek. Performans verileri, en yüksek satın alma potansiyeline sahip tüketicilere ulaşabilmeniz ve dönüştürebilmeniz için kullanılır.

Akıllı ekran kampanyaları, içeriksel ve kitle hedeflemeyi birleştiren tamamen yeni bir otomatik hedefleme türü kullanır. Bu hedefleme seçeneği, ürün veya hizmetinizi otomatik olarak sitenizi yakın zamanda ziyaret etmiş ve satın alma potansiyeli en yüksek olan tüketicilere yönlendirecektir.

Otomatik Reklam Oluşturma

Reklamlar, Görüntülü Reklam Ağı'ndaki hemen hemen tüm reklam noktalarına uyacak şekilde reklamveren tarafından sağlanan bir başlık, açıklama, logo ve resim ile otomatik olarak oluşturulur. Her gösterim için en iyi kombinasyonun otomatik seçimi sayesinde, sistem herhangi bir standart boyut veya reklam türüne göre seçilir ve Görüntülü Reklam Ağı'ndaki milyonlarca web sitesinden birini görüntüleyen potansiyel müşterilerinize görüntülü reklamcılık yerleştirmesayesinde gösterilir. Google reklam hizmetleri hakkında bilgi edinmek için https://mobitek.com/google-ads-reklamlari/  web adresini ziyaret edebilirsiniz.