YORUM EKLE
Ad Soyad
E-posta
Başlık
Yorum
2+4=?
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir
Başkale Belediyesi'nde stratejik plan ikinci toplantısı yapıldı
Başkale Belediyesi, birim müdürleri ve stratejik planlama ekibine yönelik ‘Belediyelerde Stratejik Planlama ve 2020-2024 Stratejik Plan Hazırlıkları konulu ikinci toplantını gerçekleştirdi.

Başkale’ye ve Başkale halkına yeni dönemde etkin ve verimli hizmet sunabilmek amacıyla başlatılan Stratejik Planı hazırlık çalışmaları devam ediyor. Başkale Belediye Eşbaşkanı Erkan Acar ve Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Bora’nın da katılımıyla Belediye Hizmet Binası’nda gerçekleşen toplantıda; Başkale’nin beş yıllık dönemini oluşturacak olan çalışmalar kapsamında; hazırlık süreci, durum analizi, geleceğe bakış, izleme ve değerlendirme süreçlerinden oluşan konu başlıkları, sunum eşliğinde anlatıldı.


5 yıllık stratejik planlama kapsamında merkez ve kırsal mahallelerin tamamında yapılan ankette ön plana çıkan halkın öncelikli hizmet ve yatırım beklentileri değerlendirildi. Toplantıda ilgili birim müdürleri ve belediye personelinde oluşan stratejik planlama ekibinin proje önerileri, görüşleri ve önerileri alındı.


Toplantıda konuşan Belediye Eşbaşkanı Erkan Acar, stratejik plan konusunda çok kararlı olduklarını belirterek, “Halkımız bizden hizmet bekliyor. Biz bunun farkındayız. İlçemizin gelişmesi ve kalkınması için belediye olarak üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazırız. 5 yıllık stratejik planımızı halkımızın da katkılarıyla yapacağız. Bizden beklenen projeler ve çalışmalar var. Biran önce stratejik planımızı hazırlayıp vakit kaybetmeden çalışmalara başlayacağız. Tüm arkadaşlarımızdan beklentimiz bu sorumluluk bilincinde hareket etmesidir. Herkese başarılar diliyorum.” dedi.