YORUM EKLE
Ad Soyad
E-posta
Başlık
Yorum
4+8=?
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir
Estetik Operasyonları Gün Geçtikçe Değer Kazanıyor
Estetik Operasyonları gün geçtikçe değer kazanır bunun sebebiyse insanların zararlı alışkanlıklarının, spor yapmamanın ve kötü beslenmenin vücuda zarar vermesidir.

Kötü bir beslenme programı ve spor yapmamak insana kısa süre içerisinde kilo aldırabilir. Kilolar gün geçtikçe organlara da zarar vermeye başlar. Aşırı kilo alımı sonrasında hızlı kilo vermekte deri sarkmasına neden olur. Deri sarkması oluştuğunda spor yaparak düzeltilemez ve estetik uygulama ister. Zararlı alışkanlıkların bulunması da en belirgin şekilde organlarda ve yüzde belli olur. Dudakların sarkmasına da sebep olan zararlı alışkanlıkların oluşturduğu yüzdeki problemlerin çözülmesinde estetik cerrahi görev yapar.

Dudak Sarkmalarının ve Şekil Problemleri Dudak Dolgusuyla Çözülebilir

Dudak dolgusu kadınların tercih ettiği en popüler estetik uygulamalardan birisidir. Dudak yüz hattında en önemli organlardan biridir. Bu nedenle kadınlar dudak şekline, dolgunluğuna ve çeşitli semptomlara dikkat ederler. Dudakların genel özellikleri olarak genç yaşlarda burundan dudağa kadar olan iki çizgisi belirgin ve ten rengine oranla daha beyaza kaçan bir renktedir. Aynı şekilde dudak üstü ve altı çizgileri de belirgindir. Dudakların yanak kısımlarındaki birleşme noktaları da daha dik bir pozisyondadır. Yaş ilerledikçe dudakların, burundan dudağa uzanan ızgara çizgileri, dudak üstü ve altı çizgileri silikleşmeye başlar. Dudakların birleşme noktalarındaysa sarkmalar görünür. Bu durum birçok insanı rahatsız eder. Bu nedenle birçok kadın dudak dolgusu yaptırmaya karar verir.

Dudak dolgusu yalnızca dudakların küçük olmasında uygulanan bir durum değildir. Her insanın dudak yapısı farklıdır. Her insanın yüz hattı ve yüz ölçüleri birbirinden farklıdır bu nedenle dudak dolgusu yapıldığında her insanın dudağı aynı olmaz. Dudaklarında sarkma veya dudak üstü çizgilerinde silinme problemi olan bireylerde dudak dolgusu sık kullanılan bir yöntemdir. Dudak dolgusu sayesinde birçok kadın dilediği dudak görünümüne ulaşabilir. Dudak dolgusunda kullanılan malzemenin içerisinde hyaluronik asit denilen insan vücudunda da bulunan bir asit bulunur. İnsan vücudunda hyaluronik asidin azalması dudak şeklinde değişikliğe yol açar bu nedenle dudak dolgusunda bu madde kullanılır. Dudak dolgusu konusunda kafanızda soru işareti varsa bu: https://www.gokhanhaytoglu.com/dudak-dolgusu.html linke tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

Karın Germe Estetiğinde Önemli Detaylar

Karın germe estetiği karın bölgesinde sarkma problemi yaşayan insanlar için kullanılan bir estetik çeşididir. Karın germe estetik ameliyatı karın bölgesinde yoğun yağlanma sorunu yaşayan insanların yağlarından kurtulması için yapılan bir operasyon değildir. Düzenli spor ve çeşitli egzersizlerin yapılmasının ardından karın bölgesindeki sorunlardan kurtulamadığında yapılması uygun görülen estetik operasyondur. Bu uygulama mini karın germe ve tam karın germe olarak ikiye ayrılır. İki saat ile dört saat aralığında gerçekleştirilen estetik operasyonunda başarılı isimler tercih edilmesi gerekir. Ciddi bir operasyon olması nedeniyle alanında yeterince uzmanlaşmamış birisiyle risk almak istemezsiniz. Operatör Doktor Gökhan Haytoğlu alanındaki uzmanlığıyla pek çok karın germe operasyonu gerçekleştirmiştir.