YORUM EKLE
Ad Soyad
E-posta
Başlık
Yorum
8+6=?
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir
Marmaris Yat Kiralama için Türkyat
Türkyat, 2000 yılından beri Marmaris merkezli hizmet gösteren yat kiralama firması. Bölgenin önde gelen gulet ve yat firmaları arasında yer alan Türkyat, sezon boyunca misafirlerin mavi yolculuk konaklama ihtiyaçlarını karşılıyor.

Türkyat, 2000 yılından beri Marmaris merkezli hizmet gösteren yat kiralama firması. Bölgenin önde gelen gulet ve yat firmaları arasında yer alan Türkyat, sezon boyunca misafirlerin mavi yolculuk konaklama ihtiyaçlarını karşılıyor. Profesyonel hizmet anlayışı sayesinde firma, her sene yüzlerce misafiri ağırlıyor.

Türkyat’ın müşteri odaklı prensipleri tatil deneyimini eşsiz kılıyor. Sıradan tatil köyü tatili yerine farklı bir alternatif arayanları, denizin maviliği içerisinde unutmayacakları bir tatil geçiriyor. Misafirlerin tek yapması gereken Türkyat’ın deneyimli ekibiyle iletişime geçmek. Hatta daha önce Türkyat deneyimini yaşayan misafirler, firmanın internet sitesini kullanarak istedikleri yat ya da guleti seçebiliyor.

Yaz Tatili için Mavi Yolculuk

Mavi yolculuk, bir limandan tekne ile açıldığınız yolculuğa verilen isim. Yolculuk yapmak için yat kiralama ya da gulet kiralama hizmetlerinden faydalanmak gerekiyor. Misafirler 1-2 günlük kısa tatil planları yapabilmenin yanı sıra daha uzun tatil planları da yapabilir. Denizlerde olmanın özgürlüğü tatil planına da yansıyor.

Türkyat ise misafirlerin konforu için elinden gelen her şeyi yapıyor. Geniş yat filosu sayesinde baş başa romantik bir tatile çıkmak için yat seçmek mümkün. Ya da anne, baba ve çocuklardan oluşan geniş bir aile için de yat seçenekleri var. Türkyat yat filosu, denizlerdeki en lüks yatlardan daha mütevazi yatlara kadar farklı seçeneklere sahip. Bu da farklı misafir isteklerinin ve beklentilerinin karşılanmasına izin veriyor.

Türkyat ile Benzersiz Tatil Deneyimi

Tatil için farklı bir alternatif arayanlar Türkyat tarafından sunulan yat kiralama hizmetlerinden faydalanabilir. Firma aynı zamanda gulet kiralama, motor yat kiralama ya da yelkenli kiralama gibi hizmetler de sunuyor. Tüm kiralama işlemlerinde özel olarak hazırlanan rotaları takip etmek mümkün. Türkyat’ın profesyonel rota ekibi, bölgedeki en güzel koylardan ve sahillerden oluşa bir rota planlıyor.

İstek durumunda mavi yolculuk rotasında Yunan Adalarını eklemek de mümkün. Yunan Adaları isteği olduğunda firmanın ekibi, yat ile ilgili gerekli tüm izinleri ve düzenlemeleri organize ediyor. Bu açıdan bakıldığında Türkyat ile denize açılmak yaşayabileceğiniz en güzel tatil deneyimleri arasında yer alıyor.