YORUM EKLE
Ad Soyad
E-posta
Başlık
Yorum
7+8=?
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir
Akademik Batı Dilleri ile İngilizce Dil Bilginizi Zirveye Taşıyın!
Dil öğrenmek son yıllarda oldukça değerli ve gerekli olan şeylerden biri haline gelmiştir. Özellikle de şirketler nitelikli çalışanlar aramaktadırlar bu yüzde dil bilenler özellikle de İngilizce bilen çalışanlar aramaktadırlar

Dil öğrenmek son yıllarda oldukça değerli ve gerekli olan şeylerden biri haline gelmiştir. Özellikle de şirketler nitelikli çalışanlar aramaktadırlar bu yüzde dil bilenler özellikle de İngilizce bilen çalışanlar aramaktadırlar. İngilizce ortak dil olduğundan her yerde gerekli ve işlevi olan bir dildir. Bu yüzden İngilizce eğitimi almak sizin için birçok yönden avantaj sağlayacaktır. Eğer siz de Denizli ilinde ikamet ediyor iseniz Bursa İngilizce Kursu şubesi bulunan Akademik Batı Dilleri adlı eğitim kurumunu tercih ederek İngilizcenizi büyük ölçüde geliştirebilir ve konuşma pratiği yaparak konuşmanızı da geliştirebilirsiniz.

34 Seneden Beri İngilizce Eğitim

Akademik Batı Dilleri adlı eğitim kurumu, 34 yılı aşkın süredir kaliteli ve güncel hizmetlerini vermeye dur durak vermeden devam etmektedir. Bu eğitim kurumu kadrosunda yer verdiği alanında uzman ve tecrübeli eğitimciler, önceden üniversitelerde çalışmakta olan araştırma görevlisi ve asistanları sayesinde en doğru ve kaliteli hizmetleri vermeye devam etmektedir. Zengin ders içerikleri ve sayılı vip sınıfları ile de bu güzel hizmetleri desteklemektedir. Kullandıkları güncel eğitim müfredatı sayesinde de öğrenciler doğru şekilde ve doğru yöntemler ile İngilizceyi baştan öğrenmektedirler. Ayrıca yurt dışı eğitimleri ile de konuşma pratiği ve yabancı arkadaşlar edinme şansı sunmaktadır.

Türkiye’nin 5 Büyük Şehrinde İngilizce Kursu Kampüsü

Akademik Batı Dilleri eğitim kurumu, Bursa İngilizce Kursu, Denizli, İzmir ve Manisa illerinde en kaliteli ve en zengin içeriğe sahip kurs programları sunmaktadır. Sadece Bursa ilinde 2 şubesi vardır. Diğer şehirlerde ise sadece 1 adet şubeleri bulunmaktadır. Eğer siz de bu şehirlerden birinde yaşıyor iseniz bu eğitim kurumunu tercih ederek İngilizcenizi çok kolay ve doğru bir şekilde geliştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için Akademik.com.tr adlı siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Temel ve Akademik İngilizce

Temel ve Akademik olmak üzere hedefinize ya da isteğinize göre seçebileceğiniz iki adet İngilizce seçeneği bulunmaktadır. Bu seçimi yaparken hedefiniz için en uygun olanını tercih etmeniz sizin için daha avantajlı olacaktır. İngilizce öğrenmenin her zaman sizi diğer rakiplerinizden 1 adım önde tutacağını unutmayın. Bu sebeplerden dolayı İngilizce öğrenmenin önemi hayatta büyük bir yere sahiptir.