YORUM EKLE
Ad Soyad
E-posta
Başlık
Yorum
6+8=?
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir
Sevcan Zorluoğlu şehit ailelerine ziyaretlerini sürdürüyor
Vali Murat Zorluoğlu’nun eşi Sevcan Zorluoğlu, şehit ailelerine yönelik ev ziyaretlerini sürdürüyor.

Vali Murat Zorluoğlu’nun eşi Sevcan Zorluoğlu, şehit ailelerine yönelik ev ziyaretlerini sürdürerek, şehit ailelerinin taleplerini yerinde dinlemeye devam ediyor.

 

Son olarak, Bitlis’in Güroymak ilçesinde PKK’lı teröristlerin bombalı saldırısı sonucu şehit dolan Polis Memuru Kamuran Ercan’ın İpekyolu ilçesi Cevdetpaşa Mahallesi’nde yaşayan ailesini ziyaret eden Sevcan Zorluoğlu, şehidin annesi Asmihan Ercan’ın misafiri oldu. Bir süre görüştüğü aile üyelerinin taleplerini dinleyen Zorluoğlu, şehidin 6 yaşındaki oğlu Ümit Nebi Ercan’a da çeşitli hediyeler verdi.


Daha sonra aynı ilçenin Yalı Mahallesine geçen Zorluoğlu, burada da Şırnak’ın Uludere ilçesinde yol kontrolleri sırasında PKK’lıların infilak ettirdiği mayın sonucu şehit olan Jandarma Er Emin Şener’in baba evine konuk oldu. Şehidin ailesinin sıcak ilgisiyle karşılanan Sevcan Zorluoğlu, isteklerini dinlediği aile bireyleriyle sohbeti sırasında, şehit ailelerine her zaman çok büyük kıymet verdiklerini ve daima yanlarında olduklarını ifade etti. 

 

Sevcan Zorluoğlu’na ziyaretlerinde Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Yardımcısı Selma Biçek de eşlik etti.