Eş Başkan Avcı: Herkese eşit şekilde hizmet edeceğiz
Erciş’te muhtarlarla bir araya gelen Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanı Mustafa Avcı, Bize oy vermiş ya da vermemiş herkese eşit bir şekilde hizmet edeceğiz ve ayrımcılığı ortadan kaldıracağız dedi.
20:21:00 2019-07-03

Van Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanı Mustafa Avcı, Erciş’te muhtarlarla bir araya geldi. Erciş Belediyesi konferans salonunda düzenlenen toplantıya Erciş Belediye Eşbaşkanı Yıldız Çetin, Tarımsal Hizmetler Daire Başkanı Abdullah Kıran, Ulaşım Daire Başkanı Kemal Altın, Muhtarlık İşleri Daire Başkanı Firoz Özdemir, Park ve Bahçeler Daire Başkanı Sabahattin Keser, İşletme ve İştirakler Daire Başkanı Zeynettin Yıldız, İtfaiye Daire Başkanı Sıtkı Çelik, İmar ve Şehircilik Daire Başkanı Eşref Güçlü, VASKİ Su İşletmesi Daire Başkanı Yunus Durak, şube müdürleri, belediye meclis üyeleri ve 101 mahallenin muhtarı katıldı.Muhtarların kendini tanıtarak, mahallelerde yaşanan su, yol ve altyapı başta olmak üzere sorunları aktardığı, çözüm noktasında görüş ve önerilerini sunduğu toplantıda, ilgili birimler tek tek not aldı.

 


 

Toplantıda konuşan Eşbaşkan Avcı, sorunların çözümü konusunda ortak hareket edileceğini dile getirerek, “Şimdiye kadar İpekyolu, Edremit, Tuşba, Başkale, Özalp, Saray ilçelerimizde muhtarlarımızla bir araya geldik. Bugün de burada bütün muhtarların sorun ve sıkıntılarını tek tek not ettik. Bu sorun ve sıkıntıları gidermek için elimizden geleni yapacağız. Bize oy vermiş ya da vermemiş herkese eşit bir şekilde hizmet edeceğiz ve ayrımcılığı ortadan kaldıracağız. Biz çalışırken siz muhtarlardan da bize yardımcı olmanızı bekliyoruz. Özelikle kırsal mahalle muhtarlarımıza bu konuda büyük iş düşüyor. Mahalle sakinlerine yeni hizmetler, yeni yollar, yeni sulama kanalları yapmak için bizimle yan yana çalışmanız gerekli” dedi.