Kyani Nedir? Kyani Şikayet gerçek mi?
Kyani Networking marketing sistemiyle e-ticaret pazarlama tekniğini kullanarak ürün pazarlayan bir firmadır.
22:05:00 2019-03-21

Kyani Networking Marketing sistemi ile e Ticaret pazarlama tekniğini kullanarak ürün pazarlayan bir firmadır. Hakkında internette kyani şikayet adı altında şikâyet yazıları ve yorumlar görmek mümkündür, ancak Kyani şikâyet yazılarının asılsız olduğunu söyleyebiliriz. Oysa dünyanın 64 ülkesinde Kyani ürünleri satılmakta ve kullanıcılara ulaşmaktadır.

Kyani Türkiye Cirosu ne durumda?

Türkiye'deki cirosu hedeflenen cironun üzerine çıkmıştır. Dünya cirosu ise yine aynı şekilde hedeflenen cironun çok üzerindedir. Bu da şunu gösteriyor ki Kyani şikâyet yazılarının sebebi henüz geleneksel alışveriş alışkanlıklarının etkisidir diyebiliriz. Kyani firmasının yeni olması ve aynı zamanda Networking Marketing sisteminin henüz tam anlamıyla oturmamış olması nedeniyle Kyani hakkında ön yargılı yorumlar yapılması son derece normaldir. Ancak Kyani firması kurumsal bir firma olduğundan elbette bu Kyani şikâyet yazılarını ciddiyetle incelemektedir. Ancak ne kadar incelenip değerlendirilirse de internet gibi denetlemenin zor olduğu bir alanda Kyani şikâyet yazılarını kontrol etmek çok mümkün değildir. Asılsız olup olmadıkları elbette firma tarafından ciddiyetle incelenmektedir. Ürünlerin müşterilere ulaşmada yaşanan herhangi bir problem olduğunda mutlaka firma tarafından müdahale edilmektedir. Kyani ürünleri, distribütörler aracılığı ile yatay ve dikey olarak genişleyerek büyüyen bir plan çerçevesinde yapılmaktadır. Plana dahil olmak, yani distribütör olmak aynı zamanda Kyani ailesine katılmayı ve bir iş sahibi olmayı sağlamaktadır. Son derece düşük maliyetle iş sahibi olmak günümüzde neredeyse mümkün görünmemektedir, ancak distribütör sayısı ne kadar çok gelişirse ürünlerin daha çok insana ulaşması sağlanmış olur. Ürünleri kullanan insanların daha ucuza ürün satın almak için distribütör olmayı tercih etmeleri ile alışveriş gittikçe büyümekte ve gelişmektedir. Böylelikle ciro ve kazanç aynı ölçüde artmaktadır.

Kyani Nedir?

Kyani Networking Marketing sistemi ile ürün pazarlayan bir firmadır. Kyani ürünleri Uzakdoğu’nun tropikal ormanlarından toplanan besin değeri yüksek sebze ve meyvelerden oluşmaktadır. Uzun araştırmalar sonucunda bu bölgede yetişen özellikle yaban mersini bitkisi birçok hastalığın gerilemesinde ve bağışıklık sistemini güçlendiren etkisi ile Kyani kullanıcılarına ulaştırılmaktadır. Bunun yanında daha birçok ürün doğadan organik olarak toplanmakta besin değerleri açısından zengin olan bu bitkiler, konsantre olarak üretilirler. Bitkilerdeki zengin besin değerinin yanı sıra insan sağlığı açısından gerekli vitaminler mineraller ve bağışıklık sistemini güçlendirici antioksidan özelliği olan bu bitkiler birçok hastalıkla mücadele etme konusunda son derece başarılıdır. Özellikle kronik hastalıklar olan kalp ve damar hastalıkları hipertansiyon diyabet ve kanser gibi hastalıkların gelişmesini durduran özelliklere sahiptir. Kyani ürünlerini distribütörler aracılığıyla genişleterek büyük hedef kitlelere ulaştırmaktadır. Bunu üyelik sistemi ile yapmaktadır. Yapılacak iş son derece basittir. Bir distribütör en az 3 distribütör bularak işe başlar bulunan bu üç distribütörün her biri üçer distribütör bulduğunda sistem yatay ve dikey olarak gelişir. Sistemin gelişmesi yukarıdan aşağıya doğru birbiriyle ilişkili, zincir halinde ciro ve kazanç elde edilir. Bu kazançlar distribütörler arasında bölüşülür. Dolayısıyla son derece adil bir işletim sistemi vardır, ne kadar çok distribütör oluşursa o kadar çok ciro ve kazanç sağlanır.

Kyani Üyelik

Kyani üyelik özellikle internette kyani şikayet adı altında yazılan yazılara rağmen her geçen gün üye ve distribütör sayısını arttırmaktadır. Kyaniye üye olmak son derece basittir. Kyani hakkında birçok yerden bilgiye Ulaşmak mümkündür. Ayrıca distribütör olmaya karar veren kişi kayani ailesine 3 distribütör kazandırır. Bu 3 distribütörün her biri üçer distribütör kazandırdığında sistem gelişerek büyümektedir.Üye yani distribütör olan kişiye bir ID numarası ve şifre verilir ID numarası ve şifre ile sisteme giriş yapıldığında kişi kendine ait bir mekana girmiş olur. Oradan distribütör ekleme işlemleri yapılır. Her bir distribütör Kyani ürünlerinin bulunduğu bir paket satın alarak içindeki ürünleri bu işi yapabileceğine inandığı kişilere hediye eder ve bu kişilerden ürünler hakkında geri dönüşüm bekler. Ürünler doğal ve kaliteli ürünler olduğundan genellikle geri dönüşümler olumludur. Bu geri dönüşüm sonucunda kişiler ürünleri daha ucuza almak için distribütör olmaya karar verirlerse Kyani ailesine katılmış olurlar sistem bir zincir halinde yatay ve dikey olarak bu şekilde gelişir. Bunun dışında Kyani firması belli zamanlarda eğitim seminerleri düzenlemektedir. Bu eğitim seminerlerine katılmak son derece önemlidir. Burada hem sistemin işleyişi hakkında genel bilgi sahibi olurlar hem de ürünler hakkında bilgi alırlar.

Kyani Ürünleri

Kyani ürünleri bilim adamları tarafından uzun yıllar araştırılıp incelendikten sonra Sağlık Bakanlığı onayı ile kullanıma sunulmuştur. Bu ürünlerin özellikleri ve içeriğinde bulunan yararlı besin kaynakları, aynı zamanda herkesin ulaşabileceği şekilde yayınlanmıştır. Bu ürünler genellikle koyu renk meyve ve sebzelerden oluşmaktadır. Meyvelerden özellikle mor renkte olan yaban mersini, kırmızı renkte olan çilek ve nar içerikleri bakımından antioksidan özellik taşımaktadır. Antioksidan özellik insanlarda bağışıklık sistemini güçlendiren ve birçok hastalıkla mücadele etmeyi sağlayan bir özelliktir. Günümüzde doğal ve organik ürünlere ulaşmak oldukça kısıtlıdır. Tükettiğimiz sebze ve meyvelerin ne kadar yararlı olduğunu hangi koşullarda yetiştirildiğini ve ne kadar sağlıklı koşullarda toplandığını tam olarak bilemeyiz. Bu sebze ve meyveler doğal yollarla yetiştirilip yoğunlaştırılmış biçime dönüştürülmüş ve alternatif tıpta kullanılmaktadır. İçeriğinde bulunan antioksidan özelliklerin yanı sıra besin ve mineral değeri oldukça zengindir. Bugün Tıp biliminde alternatif tıp ve fitoterapi tedavi yöntemi olarak bilinen yöntem tıbbi tedaviye yardımcı olarak belli ölçüde uygulanmaktadır. Tedavi edici değil ancak tedaviye yardımcı olan bu ürünler insan sağlığı açısından son derece yararlıdır. Özellikle kronik hastalıkların gelişimini durdurduğu ve oluşumunu önlediği bilimsel araştırmalar sonucunda kanıtlanmıştır. Kyani bu ürünlerin doğal yöntemlerle yetiştirilip toplatılması sonucunda insanların kullanımına sunmuştur. Ürünlere sahip olmak Kyani planı dâhilinde gerçekleşmektedir. Ürünler distribütörler aracılığı ile kullanıcılara sunulmaktadır. Bu sayede hem organik ve sağlıklı ürünlere sahip olursunuz hem de bunlara daha ucuz ve kolay yolla erişebilmek için Kyani ailesine katılıp distribütör olabilirsiniz.

Kyani Ürünleri Fiyatları

Kyani ürünleri distribütörler aracılığı ile kullanıcılara ulaştırılmaktadır. Sistem şu şekilde işlemektedir; Kyanii ailesine üye olup yani distribütör olduğunuzda Kyani ürünlerinin bulunduğu paketlerden birini satın alarak bu ürünleri kullanacağını ve Kyani ailesine katılacağına inandığınız kişilere hediye ederek insanların ürünleri kullanması ve tanıması sağlanmış oluyor. Kullanılan ürünler hakkında olumlu veya olumsuz düşünceler toplanıyor. Ürünleri kullanmaktan memnun olan kişiler Kyanii ailesine katılarak distribütör oluyorlar. Bu sayede hem sağlıklı ürünlere sahip oluyorlar, hem de Kyani de distribütör olarak kazanç elde etmiş oluyorlar. Aynı zamanda Kyani de distribütör olmak kendi işini de yapmak anlamına gelmektedir. kyani şikayet bu noktadan da bakıldığında asılsız olduğu söylenebilir.

Kyani para kazanma

Kyani para kazanma yöntemi son derece kolay ve herkesin başarabileceği bir yöntemdir. Kyani ailesine üye olarak distribütör oluyorsunuz, her distribütör 3 distribütör ekleyerek sisteme giriş yapmış ve distribütör zincirine katılmış oluyor. Bulunan her distribütör kendi altına 3'er distribütör ekleyerek sistem yatay ve dikey olarak genişliyor. Distribütörler Kyani ürünlerinin bulunduğu paketlerden satın alarak içindeki ürünleri distribütör olabilecek kişilere hediye ederek onların distribütör olmasını sağlamaya çalışıyor. Böylelikle insanlar hem sağlıklı ürünlere sahip oluyor hem de ortak bir kazanç sağlamak mümkün oluyor. Kyani ile para kazanmak son derece adil ve demokratik yollarla gerçekleşmektedir. Tek bir kişinin kazanması değil kolektif bir şekilde bütün üyelerin aynı anda para kazanması da sağlanmış oluyor. Kyani şikâyet yorumlarının temel kaynağının Kyani firmasının ve ürünlerinin tanınmamış olmasından kaynaklanmaktadır. Hem Networking Marketing sisteminin Türkiye'de daha henüz yeni olması hem de uzaktan pazarlama ve satış yöntemini kullanıyor olması, ürünlere uzaktan erişiliyor olması insanlarda birtakım önyargıların oluşmasına sebep olmaktadır.

Kyani kazanç planı

Kyani kazanç planı en doğru biçimi ile Kyani firmasının belli aralıklarla düzenlediği eğitim seminerlerinde çok açık net ve anlaşılabilir bir şekilde insanlara sunulmaktadır. Bu işi yapmaya karar vermiş distribütör adayların ve distribütörlerin bu eğitim seminerlerine katılmaları son derece önemlidir. Seminerlerde ürünler hakkında bilgi alırken sistemin nasıl işlediği konusunda Kyani kazanç planının nasıl uygulandığı konusunda ve birçok konuda bilgi sahibi olursunuz. Kyani ailesine yeni katılan üyeler açısından özellikle bu eğitim seminerleri son derece faydalıdır. Kyani şikayet yorumları konusunda kafalarına takılan ikna olamadıkları birçok konuda karşılıklı soru ve cevap yöntemi ile bilgi sahibi olur ve Kyani ürünleri ve Planı hakkında birçok bilgiye de ulaşmış olurlar.