Rektör Battal’dan Başkan Hakan’a ziyaret
Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi (YYÜ) Rektörü Prof. Dr. Peyami Battal, Gevaş Belediye Başkanı Sinan Hakan’ı ziyaret etti.
13:08:00 2016-12-19

 Belediye Başkanı Sinan Hakan’ı makamında ziyaret eden Van YYÜ Rektörü Prof. Dr. Peyami Battal ve beraberindeki Teknokent Genel Müdürü Yrd. Doç. Necat Görentaş, Gevaş MYO Müdürü Yrd. Doç. Erkan Düz, MYO Müdür Yardımcısı Öğretim Görevlisi Ahmet Baran Yılmaz ve Öğretim Görevlisi Celalettin Sert ile yeni yapılan belediye binasından dolayı ‘hayırlı olsun’ temennisinde bulundular.

 

Kısa sürede tamamlanan hizmet binasının ilçeye hayırlı olmasını dileyen Rektör Battal, “Gevaş çok önemli bir ilçemiz ve sizde ilçeye yakışır modern bir bina yapmışsınız. Birkaç ay içinde binayı tamamlayıp hizmete sokmuşsunuz. Sizleri tebrik ediyorum. Biz de her konuda size destek vermeye hazırız. Bu binanın yapımında emeği geçen herkesi tebrik ediyorum. Kısa sürede tamamlanan bu modern binamızın ilçeye hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

 

Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Gevaş Belediye Başkanı Sinan Hakan da, “Ben sizi yeni değil, uzun zamandır tanıyorum. Fikirlerinizle topluma yön veren bir şahsiyetsiniz. Ben de fikirlerinize çok değer veren biriyim. Buraya gelmenizle bizi mutlu ettiniz. Yine sizlerle birlikte buraya teşrif eden Sayın Necat Hocamız da bu ilçeye emek vermiş bir insan. Gevaş MYO Müdürümüz Erken Hocam ve diğer hocalarımız da bizi ziyaret etmekle çok memnun ettiler. Bizde kendi çapımızda bir şeyler yapmaya gayret ediyoruz. Birlik ve beraberlik içince ilçemize daha güzel hizmetler yapmanın gayreti içindeyiz. Bu yıl acil olan işlerin büyük bir bölümünü toparladık. Önümüzdeki yıl farklı projelerimiz olacak” şeklinde konuştu.