son dakika haberleri

Gürpınar'da kadınlara seminer verildi

Van’ın Gürpınar Belediyesi bünyesinde faaliyet yürüten Gürpınar Kadın ve Aile Destek Merkezi (GÜRKADEM) tarafından kadınlara Evliliği Sağlıklı Kılmanın Yolları konulu bir seminer verildi.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Gürpınar'da kadınlara seminer verildi
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 16.08.2017  08:53:00 eklendi.

Merkez binasında düzenlenen ve 30 kursiyerin katıldığı seminerde, görevli psikolog tarafından evli kadınların evlilikleri süresince karşılaşacakları problemlere çözüm olabilecek bilgiler aktarıldı. GÜRKADEM sorumlusu Hava Payzin, birçok kadının evliliklerinde çeşitli sorunlarla karşılaşabildiğine değinerek, seminerle bu sorunlara çözüm bulmak istediklerini anlattı.


GÜRKADEM bünyesinde birçok alanda kurslar düzenlediklerini anımsatan Payzin, şunları söyledi:

"Merkezimizde mesleki kurslar düzenliyoruz. Gürpınarlı kadınlarımız burada hem meslek öğreniyor hem de sosyalleşme fırsatı buluyor. Zaman zaman da bilgilendirme seminerleri düzenliyoruz. Bunlardan biri de ‘Evliliği Sağlıklı Kılmanın Yolları’ konulu seminer oldu.


Amacımız, kadınlarımızın sağlıklı ve mutlu bir evlilik yaşamalarını sağlamak. Umarım seminerimiz bu konuda kadınlarımıza yardımcı olmuştur. İlerleyen zamanlarda da farklı konularda seminerler düzenlemeyi planlıyoruz."


Kadın |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler