son dakika haberleri

Gürpınar Kurumlar Arası Futbol Turnuvası sona erdi

Gürpınar Belediyesi tarafından bu yıl ilki düzenlenen Kurumlar Arası Futbol Turnuvası Emniyet Amirliği ve Gençlik Spor Müdürlüğü arasında oynanan final müsabakası ile sona erdi.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Gürpınar Kurumlar Arası Futbol Turnuvası sona erdi
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 04.05.2019  14:33:00 eklendi.

Gürpınar Belediyesi tarafından kurumlar arası kaynaşmayı sağlamak ve dayanışma ruhunu kuvvetlendirmek amacı ile düzenlenen futbol turnuvası’nda, zorlu geçen maçların ardından kupanın sahibi belli oldu. 


Toplamda 8 takımın katıldığı turnuvanın şampiyonu Gençlik ve Spor Müdürlüğü’nü final maçında 6-3 yenen Emniyet Amirliği oldu. Gürpınar Halı Saha Tesislerinde oynan final maçlarının ardından, kupa almaya hak kazanan takımlar için tören düzenlendi.  


Şampiyon olan Emniyet Amirliği takımı birincilik kupasını Gürpınar Belediye Başkanı Hayrullah Tanış’ın elinden aldı. İkinicilik kupasını ise AK Parti Gürpınar İlçe Başkanı Halit Toktaş, Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü kaptanına verdi.


Kupa törende sonrası bir açıklama yapan Gürpınar Belediye Başkanı Tanış, Turnuvanın düzenlenme nedeni açısından amacına ulaştığını belirterek, “Futbol, dünyada milyonların izlediği bir spor; aynı zamanda takım ve akıl oyunu. Yoğun çalışma ortamı içerisinde biraz da olsa çalışanlarımızın stres atmasına vesile olalım hem de aralarındaki dayanışma ruhunu kuvvetlendirmek amacı ile bu turnuvayı düzenledik. Ben turnuvaya katılan tüm takımlarımıza teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.


Gürpınar |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler