son dakika haberleri

Gürpınar Belediyesi çalışanları yemekte buluştu.

Gurpinar belediye baskanligi Sosyal Kültür işler müdürlüğü Çalışanlarla kaynaşma moral ve motivasyon artırmaya yönelik yemek organizasyonu düzenledi.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Gürpınar Belediyesi çalışanları yemekte buluştu.
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 05.05.2018  12:17:00 eklendi.

 “Bambaşka bir Gürpınar'ı bir takım olarak elbirliğiyle inşa edeceğiz”


Gürpınar Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Osman Doğramacı, “Önümüzdeki 6 ay içerisinde bambaşka bir Gürpınar’ı el birliğiyle inşa edeceğiz. Biz burada bütün kalbimizle yeni Gürpınar inşa etmenin gayreti içerisindeyiz. Yeni Gürpınar sadece ilçemiz açısından değil ilimiz açısından da bambaşka bir havası olacak.” dedi.


Samimiyetin hâkim olduğu programda Kaymakam Doğramacı, personellerle sohbet ederek canlı müziğe eşlik etti.


Gürpınar Aile destek Merkezinde gerçekleştirilen programda konuşan Kaymakam Doğramacı, bir yıl içerisinde personelin gayretli çalışmalarıyla ilçede büyük hizmetlerin gerçekleştiğini kaydetti.


Personellerin birbirine inanması ve güvenmesiyle her şeyin üstesinden gelindiğini aktaran Doğramacı, “Çalışmalarımızda esas nokta güvenmek ve inanmaktır. Öncelikle burada bulunan herkes birbirine inanacak ve güvenecek. Şunu aklımızdan hiçbir zaman çıkartmayacağız ki sırt sırta, el ele verdiğimiz zaman bizden daha üstünü, bizden daha güçlüsü olmayacak.” ifadesini kullandı.


Gürpınar’ı güzelleştirmek ve cazibe merkezi haline getirmek için bir yıllarının daha olduğunu ifade eden Doğramacı, şunları kaydetti:


“Bu yıl içerisinde öyle bir Gürpınar bırakalım ki herkes bu kadroya gıptayla baksın. Bu amaçla gece gündüz demeden çalışıp gayret sarf edelim. Gurpınar artık  hiçbir zaman  eskisi gibi olmayacak. Biz burada güzel işler yapmak için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. İnanıyoruz ki burada güzel işler de yapacağız. Herkes ufkundaki ve vizyonundaki Gürpınar'ı yeniden güncelleyecek. Bunun için biz bir takımız ve her şeyi el birliğiyle yapacağız. Önümüzdeki 6 ay içerisinde bambaşka bir Gürpınar’ı el birliğiyle inşa edeceğiz. Biz burada bütün kalbimizle yeni Gürpınar inşa etme gayreti içerisindeyiz. Yeni Gürpınar sadece ilçemiz açısından değil ilimiz açısından da bambaşka bir havası olacak. Bunu da el birliğiyle yapmış olacağız.”


Programa Kaymakam Doğramacı’nın eşi Hatice Doğramacı, birim amirleri ve personeller katıldı.


Gürpınar |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler