son dakika haberleri

Gürpınar İlçe Jandarma Tabur Komutanlığı’nda Terfi Töreni - Gürpınar Haberleri

Gürpınar Kaymakamı Nurullah Kaya, jandarma yüzbaşı rütbesinden binbaşılığa terfi eden Mehmet Yeşilgöl’e yeni rütbesini taktı.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Gürpınar İlçe Jandarma Tabur Komutanlığı’nda Terfi Töreni  -  Gürpınar Haberleri
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 29.08.2012  16:24:00 eklendi.

 


Van’ın Gürpınar İlçe Jandarma Tabur Komutanlığı’nda düzenlenen törenle bir üst rütbeye terfi eden personele apoletleri takıldı. 


Gürpınar İlçe Jandarma Tabur Komutanlığı’nda düzenlenen törene Gürpınar Kaymakamı Nurullah Kaya, İlçe Jandarma Tabur Komutanı Jandarma Binbaşı Sinan İbrahimoğlu, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Bülent Demir, Belediye Başkanı Fuat Yaşar Atan, Cumhuriyet Savcısı Hazım Agah Tut, Cumhuriyet Savcısı Burak Olgun ve terfi eden personeller katıldı. 


Gürpınar Kaymakamı Nurullah Kaya, jandarma yüzbaşı rütbesinden binbaşılığa terfi eden Mehmet Yeşilgöl’e yeni rütbesini taktı. Daha sonra bir konuşma yapan Kaymakam Nurullah Kaya, herkesin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutlayarak, “Bir üst rütbeye terfi eden personellerimiz bundan sonra yeni rütbelerinin yükleyeceği sorumluluk anlayışı içinde görevlerini daha bilinçli ve verimli icra edebileceklerinden eminim. Türk Silahlı Kuvvetleri’ne daha fazla katkı sağlayacakları inancıyla yeni rütbelerinin kendilerine ve ailelerine hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
Tabur Komutanı Jandarma Binbaşı Sinan İbrahimoğlu ise, 30 Ağustos tarihinin Türk Silahlı Kuvvetleri mensupları için büyük ve önemli bir yere sahip olduğunu söyledi. İbrahimoğlu, "Türk tarihinin akışını değiştiren bugünü bayram olarak kutlamanın yanı sıra silahlı kuvvetlerde görev yapan subay ve astsubayların rütbe değişiklikleri bu tarihten geçerli olarak yapılmaktadır" dedi.
İbrahimoğlu, Türk askeri olarak çok aziz bir millete hizmet ettiklerini ve canlarını seve seve verecekleri bu toprak ve millet için her zaman göreve hazır olduklarını söyledi. İbrahimoğlu, bir üst rütbeye terfi eden personele yeni rütbelerinin hayırlı olmasını diledi.


Gürpınar |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler