son dakika haberleri

Gürpınar’da üst yapı çalışmaları için önemli adım

Gürpınar Belediyesi tarafından şehrin üst yapısının yeniden dizayn edilmesi için çalışmalara başlandı.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Gürpınar’da üst yapı çalışmaları için önemli adım
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 10.01.2018  12:02:00 eklendi.

“Yeni Gürpınar”ı inşa sürecinde hizmet kalitesinin kapsamını genişleten Gürpınar Belediyesi, ilçenin yol ve kaldırımlarının şehrin kalkınmasına uygun olarak yeniden tasarımı için ilk adımı attı.

 

Bu kapsamda Karayolları 11. Bölge Müdürü Ahmet Turan Gülhaş, Müdür Yardımcısı Yalçın Polat ve beraberindeki teknik personelle Gürpınar’ı ziyaret etti. Belediye hizmet binasında Gürpınar Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Osman Doğramacı ve belediye çalışanlarıyla gerçekleştirilen toplantıya katılan Gülhaş ve beraberindekiler, ilçedeki yol ve kaldırım durumunu detaylı olarak masaya yatırdı. Toplantıda Gürpınar Belediyesi ve Karayolları 11. Bölge Müdürlüğü tarafından ortak yürütülecek çalışmalarla şehrin üst yapısının yeniden dizayn edilmesi kararlaştırıldı.

 

Kaymakam Doğramacı, ilçede her anlamda bir değişim ve dönüşüm çalışması içerisinde olduklarını belirterek, yol ve kaldırımları iyileştirerek şehrin yaşam standartlarını yükselteceklerini aktardı. Karayolları 11. Bölge Müdürü Gülhaş da Gürpınar’da hayata geçirilmesi planlanan üst yapı projelerine gerekli desteği sağlayacaklarını ifade ederek, kış sezonu bitmeden ihale aşamalarını bitirerek ilçede hummalı bir çalışma yürüteceklerini söyledi. Toplantının ardından Kaymakam Doğramacı ve Müdür Gülhaş teknik personelle beraber ilçe merkezindeki yol ve kaldırımların durumunu yerinde inceledi.


Gürpınar |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler